• TV Nova
  • Podzim na webu a tematických stanicích TV Nova: Těšte se na neokoukané pořady i premiérové filmy

Podzim na webu a tematických stanicích TV Nova: Těšte se na neokoukané pořady i premiérové filmy

Nové pořady a seriály vás nečekají jenom na hlavním kanálu, ale i na tematických stanicích skupiny Nova. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci online pořadů, kteří se mohou těšit na velké novinky.

Tematické stanice i na podzim nabídnou to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby pro celou rodinu. Nova Cinema přinese premiéru dobrodružného fantasy filmu Pan. Na diváky čekají filmové trháky jako oscarový Pianista, Schindlerův seznam Stevena Spielberga, Interstellar, Útěk ze Sibiře, Počátek, Dokonalá bouře, Hulk, Apollo 13, výpravná Troja a vůbec poprvé celá animovaná trilogie Toy Story.
 

Nova 2 představí v premiéře hned několik nových seriálů - Děda se závazky, Kevin si počká a Americká manželka, poprvé se na tomto kanálu objeví sitkom Správná dvojka. Samozřejmostí jsou osvědčení Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě, Ženatý se závazky a mnoho dalšího. Večerní hodiny ve všední dny nadále patří pravidelné zpravodajské relaci TN2.

FOTO:  TV Nova

Nova Action odvysílá na podzim hned několik premiérových řad oblíbených pořadů. Diváci uvidí nové, premiérové díly Kobry 11. Všechny Semirovi parťáky si můžete připomenout ve videu. Dále se můžete těšit na nové díly Mistrů zastavárny, seriálu Mrtvý bod nebo detektivního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Pokračovat budou oblíbené docu-reality Mistři aukcí a Válka skladů i seriály Kriminálka Miami, Kriminálka New York. Přibude Kriminálka: Oddělení kybernetiky a vrátí se i tradiční Pátky na ledu.

FOTO:  oficiální zdroj

Nova Gold pokračuje s nabídkou hitů ze zlatého fondu TV Nova – oblíbených seriálů, soutěžních pořadů i reality show. Děti si podvečer užijí ve společnosti animovaných hrdinů v rámci animovaného bloku Smíškové.

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům celou řadu novinek. Kromě tradičních přenosů šipek, NHL, NBA, MotoGP, Evropské ligy UEFA nebo UFC se nově na obrazovkách objeví přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a Ligue 2. Další novinkou pak bude vysílání německého fotbalového poháru DFB Pokal. Evropský fotbal tak na stanicích Nova Sport bude mít zastoupení od Anglie až po Německo.

FOTO:  Profimedia

Podzim s online portály TV Nova
Nova Plus i na podzim nabídne mnoho pořadů z vlastní produkce. #HASHTAG Vaška Matějovského alias Mikyho z Ulice je magazín, který si návštěvníci webu Nova Plus velmi oblíbili. Do svého soukromí si Vaška zvou herci populárních seriálů TV Nova, díky čemuž se mu daří zjišťovat a prozrazovat zásadní scény, které otřásají seriálovými ději. Pokračovat bude úspěšný pořad Což takhle dát si…s Ondřejem Novotným. Do své kuchyně si bude zvát herecké i moderátorské osobnosti TV Nova a ve střižně už také vzniká speciální vydání o víně.

Nova Plus bude nadále svou nabídkou rozšiřovat i televizní pořady, zejména Malé lásky s online speciálem Jak se vede, Malé lásky?. K hlavním hrdinům oblíbené dokureality show se štáb vrací po celý rok a díky tomu jejich příběhy nekončí poslední televizní klapkou. Stejné pozornosti se dostane protagonistům neméně úspěšného pořadu Mise nový domov a novinky O 10 let mladší. Street modelky s empatickou moderátorkou Zorkou Hejdovou pokračují se stejnou noblesou, s jakou začaly. Druhá série nabídne další proměny žen a dívek, kterým štáb přeruší běžnou cestu domů nebo do školy, aby z nich připravený tým vizážistů a kadeřníků udělal hvězdu. A novinky se chystají i v pořadu Nova Stars.

Oblíbený zpravodajský portál TN.cz nadále přináší aktuální informace z domova i ze světa a diváci zůstávají stále v obraze i díky stejnojmenné mobilní aplikaci. Zpravodajský portál nabízí také pravidelné speciály, včetně magazínuautoTN.cz s videotesty automobilů.

Pestrá filmová nabídka čeká na předplatitele videotéky Voyo. Trhákem je britský film s Meryl Streep a Hugh Grantem Božská Florence, ale také Případ Sloane, Glóbem oceněné politické drama o nejslavnější vlivné lobbistce z Washingtonu. Dále jsou v nabídce filmy jako Čára, Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny, Heidi, děvčátko z hor, Braven, Kosti a skalp, Madam služebná, Ozzy a mnoho dalšího. Rozšiřuje se také nabídka titulů s dabingem či v originální verzi s titulky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

10 nezapomenutelných momentů z Přátel: Pamatujete si je všechny?
BEN Z KOBRY 11: Hudební kariéra mu nevyšla, a tak se vrátil k herectví. Dnes je hvězdou oblíbené show!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady