PĚVECKÁ STAR: Mikolas Josef otevřeně promluvil o své orientaci. Nežiji v ´hetero´ bublině

PĚVECKÁ STAR: Mikolas Josef otevřeně promluvil o své orientaci. Nežiji v ´hetero´ bublině
Zdroj: oficiální zdroj

Zpěvák Mikolas Josef, který v posledních měsících, nejen svým milým úsměvem, ale především svými songy oslňuje celou Evropu, vystoupí v rámci Prague Pride 2018.

"Neváhal jsem ani chvilku. Jednak je to akce, která je skvěle organizována panem Janisem Sidovským a hlavně jde především o komunitu, kterou mám velmi rád. Osobně si myslím, LGBT lidé by měli ukazovat svoji hrdost a mají mojí podporu. Takže je mi ctí na tomto večeru zazpívat," prozradil Mikolas, který právě kvůli tomuto večeru musí předčasně ukončit svoji pracovní cestu do Kanady.

FOTO:  oficiální zdroj

"Byl jsem tam pozván a skládám tam nové songy s lidmi, kteří byli nominovaní na cenu Grammy. Spolupracují se jmény jako jsou Madonna, Britney Spears a mnoho dalších. Je neskutečné je pozorovat při práci a dostávat od nich zpětnou vazbu na mou tvorbu," svěřil zpěvák. Ten na pražské vystoupení přiletí jen pár hodin před jeho začátkem.


Jeden z častých dotazů je na Mikolasovu orientaci. "Jsem heterosexuál a jsem s tím spokojený. Pocit spokojenosti s vlastní orientací bych přál každému člověku. To je ten důvod proč podporuji LGBT komunitu. Nežiji v hetero bublině, kde bych nevnímal problémy minorit," vyjasnil nejúspěšnější český účastník Eurovize.

FOTO:  oficiální zdroj

Ještě před účastní v evropské pěvecké soutěži složil a nazpíval song Free, který se otázkami menšin zabývá. "V písni Free mluvím k panu Putinovi, označuji tam jeho názory na LBGT komunitu. Jsem rád, že právě ona zazní na Dance Divas," dodal Mikolas, který také vzdá poctu Michaelovi Jacksonovi.

 

Na Mikolase Josefa se můžete těšit během kulturního večera Dance Divas na pražském Výstavišti 10. srpna.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ pěvecké komety Mikolase Josefa: Prozradil, co udělá za 60 korun!
JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady