Jako nováček: Michal Jančařík PRVNĚ MODEROVAL ZPRÁVY. Co se dělo v ZÁKULISÍ pár vteřin před? VIDEO

Michal Jančařík se po boji s nemocí vrátil na obrazovky TV Nova s novým úkolem, zasedl za moderátorský pult poledních Televizních novin. Ani po osmnácti letech praxe se obavám z nové role nevyhnul, za zdárným koncem stojí nejen poctivá příprava. Nahlédněte do zákulisí zpravodajství.

Moderátora Michala Jančaříka diváci TV Nova znají z relace Počasí a Sportovní noviny. Nyní se zhostil role, která je pro něj zcela nová, stal se moderátorem poledních Televizních novin. Jak se na svou premiéru připravoval? „Na dnešní den jsem trénoval od jara, takže už se mi kolegové smáli, že trénuji víc než ti mladí nováčci," řekl pobaveně Michal.

FOTO:  TV Nova

Velké přípravy sice nervozitu úplně neodehnaly, zkušený moderátor se obavami rozhodit nenechal a moderování zpráv zvládl prvně v životě na výbornou. „Při přípravě jsem byl celkem nervózní, ale jakmile jsem vešel do studia, tak mě pohltil klid. Hlavně štáb byl na mě moc hodný," prozradil Michal Jančařík a zároveň kolegům poděkoval za oporu.

Jaké měl pocity v momentě, kdy zazněla závěrečná znělka novin? Podívejte se na rozhovor, který vznikl bezprostředně po odvysílání relace a do zákulisí všech příprav.

FOTO:  TV Nova


Michala Jančaříka můžete vídat v poledních Televizních novinách každé pondělí ve 12 hodin na TV Nova. Jeho životní příběh, kdy zabojoval s nemocí a učil se život na invalidním vozíku, můžete vidět v pořadu Nova Stars na NovaPlus.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odhalená pravda moderátora Michala Jančaříka: Svléknul jsem se úplně donaha! VIDEO

TO JE BOREC! Ochrnutý moderátor Michal Jančařík prozradil, kolik si dnes vydělá

Moderátor Michal Jančařík promluvil o světlu na konci tunelu. Prozradil, kdy mu bylo úplně nejhůř

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady