Workoholik až na půdu: Yemi nerespektoval své tělo a přišel tvrdý trest

Co se může stát, když člověk neuposlechne vlastní tělo? O svých zkušenostech se rozpovídal tanečník Yemi A. D., který se objevil na festivalu Ynspirology, jímž je patronem a hlavním organizátorem.

Návštěvníci, kteří o víkendu zavítali do areálu Žlutých lázní v Praze se mohli setkat na festivalu Ynspirology se zajímavými lidmi, vyzkoušet si nepřeberné množství aktivit v několika festivalových zónách a načerpat velkou dávku inspirace. Jedním z hlavních organizátorů a patronem SPIRIT zóny byl i tančeník, choreograf, moderátor a producent Yemi A. D. O hudební doprovod na velkém Ynspy pódiu se postarala například kapela Slza, vítězka SuperStar 2015 Emma Drobná nebo nejúspěšnější zástupce České republiky v hudební soutěži Eurovision Song Contes, Mikolas Josef.

FOTO:  TV Nova

Yemi na festivalu nejen zatančil, ale současně v Ynspi DNA stanu vedl interaktivní přednášku na téma osobního brandu. Za důležitou součást považuje při velkém množství pracovních povinností také vnímání vlastního těla a neopomíjení jasných fyziologických příznaků. „Když vás bolí hlava, nevzít si prášek na bolest hlavy, ale přemýšlet o tom, proč se to děje a hledat víc příčinu, než jen zalepit to náplastí,“ popsal své nemilé zkušenosti se somatickými nemocemi, o kterých se více dozvíte v rozhovoru.

 

 

JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

JE TO KRÁL: Yemi. A. D. předvedl pověstný moonwalk v pantoflích. To musíte vidět! VIDEO

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady