KONEC AKČNÍ LEGENDY? Podívejte se, o čem by měl být poslední film Arnolda Schwarzeneggera!

KONEC AKČNÍ LEGENDY? Podívejte se, o čem by měl být poslední film Arnolda Schwarzeneggera!
Zdroj: Twitter

Fanoušci spekulují, že se blíží konec Arnoldovy kariéry. Žádné oficiální prohlášení nepadlo, nicméně se chystá projekt, který má obrovský potenciál být krásnou tečkou za jeho celoživotním dílem...

Arnold Schwazenegger je bez jakékoli nadsázky legendou. Chlapec z malého rakouského města se stal nejdříve světově uznávaným kulturistou, poté jednou z největších hvězd akčních filmů vůbec a nakonec i 38. guvernérem státu Kalifornie, přičemž si i jako politik získával oblibu, hlavně díky svému upřímnému a hlavně lidskému přístupu.Poté, co odsloužil jako guvernér deset let, se chtěl ke hraní vrátit velmi pozvolna. Jenže přišla nabídka hlavní role ve snímku Konečná (2013) a Arnold nedokázal zábavný scénář odmítnout. Hned poté hrál jak v úspěšném Plánu útěku (2013) po boku Sylvestera Stallona, tak i v novém snímku o robotických zabijácích Terminator Genisys (2015).


FOTO:  bontonfilm


Nejnovější Terminator však neměl takové výdělky, jak se doufalo, a tak se značka po dlouhých letech vrátila zpět do rukou jejího stvořitele, režiséra Jamese Camerona, a vznikly plány na „ten opravdový“ třetí díl. Cameron se totiž postaral o první dva filmy a ty další už šly mimo něj. Má však plné ruce práce s novými díly avataří ságy, takže se rozhodl pouze produkovat a režie se ujal Tim Miller, který si udělal jméno díky prvnímu snímku o Deadpoolovi (2016).
 

Natáčení započalo v květnu 2018 a vrací se Linda Hamilton jako Sarah Connorová! Arnold samozřejmě také, bez něho by to ani nešlo. Vyrojily se spekulace, že by tentokrát měl být zase „ten zlý.“ Co je na tom pravdy, se zatím bohužel říci nedá, neboť oficiálních informací je poskrovnu. Snímek se má odehrávat v Mexiku, nicméně většina natáčení probíhá ve Španělsku a v Maďarsku.

FOTO:  oficiální zdroj


A Španělsko zároveň otevírá to nejdůležitější téma: Legendu o Conanovi. Arnold sám pro natáčení protěžoval region Almería, k němuž má vztah právě kvůli Conanovi, kterého zde před lety natáčel. S místními úřady dlouhodobě udržuje přátelské vztahy, neboť by se sem chtěl vrátit a uzavřít barbarskou trilogii.
 

Třetí díl Conana byl v plánu už několikrát, avšak aktuální verze je vzhledem k Arnoldovu pokročilému věku opravdu odlišná než ty dříve plánované a měla by stát primárně na příběhu. Arnold vskutku na svůj věk nevypadá, ale kolik že mu vlastně je? 30. července 2018 oslaví 71 let! Mezi fanoušky se tak proslýchá, že důvod posledních odkladů produkce je jednoduše to, že Arnold by chtěl posledním Conanem ukončit svou kariéru. Dávalo by to smysl, neboť Barbar Conan (1982) v podstatě odstartoval jeho Hollywoodskou kariéru a vynesl jeho jméno k výšinám. Nezbývá než doufat, že bude závěr trilogie důstojným ukončením příběhu proslulého bojovníka i jeho neméně legendárního představitele.NEPŘEHLÉDNĚTE:

První hlavní role po 10 letech dala Arnoldovi zabrat: Jak se natáčela honička v kukuřičném poli?

Průlomový film pro akční svět: Na spolupráci se domluvili Schwarzenegger, Stallone a Jackie Chan!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady