UNIKÁTNÍ KONCERT: Tereza Mašková, Mikolas Josef a legendární Michael Jackson! Na co se můžete těšit?

Vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar 2018 Tereza Mašková a finalista soutěže Eurovison Song Contest 2018 Mikolas Josef složí na koncertu Dance Divas hudební poctu Michaelu Jacksonovi a Whitney Houston!

Show se ukuteční v pátek 10. srpna na Křižíkově fontáně v rámci festivalu Prague Pride. Pětihodinová show pod širým nebem nabídne vystoupení 35 účinkujících, včetně Dary Rolins, Debbi, Lipa nebo držitelky dvou cen Brit Awards, Heather Small ze skupiny M People. Součástí projektu jsou směsi hitů dvou světových ikon, které by v srpnu oslavily kulatá jubilea. Od krále popu Michaela Jacksona zazní například skladby Black or White, Man in the Mirror nebo Billie Jean.

FOTO:  facebook.com

Z repertoáru pop-soulové zpěvačky Whitney Houston účinkující připomenou I'm Every Woman, I Wanna Dance With Somebody nebo I Have Nothing. Speciální hudební číslo na počest Michaela Jacksona připravuje momentálně nejúspěšnější domácí interpret v zahraničí, Mikolas Josef. Ten na Dance Divas zazpívá mimo jiné svůj hit Lie To Me, s nímž se probojoval na 6. místo v letošní soutěži Eurovize. Tereza Mašková vystoupí navíc také se skladbami od Bruno Marse nebo Jennifer Hudson z filmu DreamGirls.

 

Koncert Dance Divas je koncipován jako hudební party s bary, tanečníky a projekcemi. Po setu diskžokejů od 16:30 hodin diváky čeká festivalová přehlídka živé hudby zakončená ohňostrojem. Jeviště na vodní hladině zakončuje velká LED obrazovka a molem je spojeno s dalším pódiem přímo u diváků, kteří se tak můžou stát součástí show. Vstupenky do sekce VIP SKY Floor na střeše areálu jsou již vyprodány, zbývající nabízí web akce dancedivas.cz, sí'ť Ticket Art a kulturní portál GoOut.

 

Přijďte v pátek 10. srpna ke Křižíkově fontáně na pražském Výstavišti, kde od 16:00 do 22:00 proběhne akce Dance Divas. 


NEPŘEHLÉDNĚTE: 

OPRAVDU JEN NÁHODA? Na TV Nova jste mohli vidět dvě Terezy Maškové!
VIDEO: Skládá písně, metá salta a září v zahraničí! Troufl by si Mikolas Josef i na SuperStar?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady