FOTO: S kým vyrazila Mariana Prachařová na dovolenou? Tohle není její přítel!

Talentovanou Marianu Prachařovou můžete znát nejen ze seriálu Ulice, ale také z pořadu Coca-Cola Souboj coverů. Po náročných pracovních měsících se Mariana rozhodla, že vyrazí načerpat energii na dovolenou. Koho si vybrala jako svého cestovatelského parťáka?

Čtyřiadvacetiletou Marianu Prachařovou obdařila příroda hudebním i hereckým talentem. Dcera herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře už několikrát dokázala, že vyniká v obou disciplínách. Diváci si ji mohou pamatovat především ze seriálu Ulice, kde ztvárnila kadeřnici Sandru. Drobnou, roli si střihla i v seriálu Comeback. „Byla to mini rolička, ale bylo to skvělý, protože tam hrála máma,“ vzpomíná.

Zdroj: TV Nova


O Marianě je známo, že miluje cestování. V loňském roce se sama vydala do Kanady a procestovala Spojené státy. Na návštěvu tam za ní dorazil i hudební kolega ze Souboje coverů, Jan Nedvěd. Jako svou letošní dovolenkovou destinaci si ale Mariana zvolila Evropu. Konkrétně se s maminkou Danou Batulkovou vydala na road trip po Švýcarsku, Itálii, Monaku a Francii. Je vidět, že holky společné cestování baví, což dokazuje i komentář pod fotkou: „Když je vaše máma zároveň váš nejlepší kámoš.“ Takový vztah s maminkou si přeje mít snad každá dcera!

FOTO:  Instagram

A jaká zahraniční místa Mariana navštívila? To se dozvíte v galerii.

 

Galerie

Připomeňte si Mariany cestu soutěží Coca-Cola Souboj coverů na Nova Plus

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 
MARIANA PRACHAŘOVÁ zavzpomínala na hraní v Ulici: Kdyby mohla, zopakovala by si svou roli?

Slyšeli to Prachař a Batulková? Mariana prozradila, co zdědila po rodičích. VIDEO

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady