V nových rolích už ho neuvidíte: Proč se po představiteli Hotteho z Kobry 11 slehla zem?

V nových rolích už ho neuvidíte: Proč se po představiteli Hotteho z Kobry 11 slehla zem?
Zdroj: Nova.cz

O komickou stránku seriálu Kobra 11 se starala vtipná dvojice postarších policistů, kterou tvořili Horst „Hotte“ Herzberger a Dieter Bonrath. Jak se prvnímu z nich daří dnes?

Ačkoliv ho čeští diváci znají pouze ze seriálu Kobra 11, herec Dietmar Huhn patří k nejvýraznějším ikonám německé divadelní scény. Mimo svou vlast je převážně známý coby Horst „Hotte“ Herzbereger, který společně s Gottfriedem Vollmerem tvořil komickou dvojici postarších policistů. Dietmar ze seriálu odešel na začátku 16. řady kriminálky, kde jeho postava tragicky zemřela, když poskytla živý štít tehdejšímu parťákovi Semira – Benovi.

FOTO:  oficiální zdroj

Od odchodu ze seriálu se Dietmar do žádných velkých projektů nepouštěl. Vzhledem k tomu, že je mu přes 70 let, užívá si zaslouženého důchodu. Přesto neztratil elán a nadále se věnuje své největší vášni, kterou jsou vodní sporty, a volný čas tráví za kormidlem nebo na plachetnici. Poslendí film natočil v roce 2016.

FOTO:  oficiální zdroj

Dietmar Huhn se narodil na konci druhé světové války, konkrétně 31. srpna 1944 v Sasku. V mládí se věnoval dělnickému divadlu a později vystudoval hereckou školu v Lipsku. Účinkoval v těch nejlepší divadlech v Německu, ze kterých se postupně dopracoval až k televizi, přičemž jeho nejznámější rolí se stala právě role Horsta Herzbergera v Kobře 11.

Galerie

Seriál Kobra 11 sledujte každý všední den v 16:45 na Nova Action anebo na portálu Nova Plus!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný Semir Gerkhan a jeho parťáci. Kdo byl po jeho boku nejlepší? HLASUJTE

FOTO: Představitel Bonratha z Kobry 11 vůbec nestárne! Může za to netradiční záliba

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady