• TV Nova
  • Hvězda filmu Pearl Harbor prošla zásadní proměnou: Amerického pilota byste dnes sotva poznali. FOTO

Hvězda filmu Pearl Harbor prošla zásadní proměnou: Amerického pilota byste dnes sotva poznali. FOTO

Hvězda filmu Pearl Harbor prošla zásadní proměnou: Amerického pilota byste dnes sotva poznali. FOTO
Zdroj: TV Nova

Josh Hartnett (40) se do povědomí diváků zapsal díky roli ve filmu Pearl Harbor. Tam si po boku Bena Afflecka zahrál pilota americké armády Dannyho. Zanedlouho nato dostal roli ve filmu 40 dnů a 40 nocí, ve kterém musel jako Matt vydržet více než měsíc bez sexu. Jak se Joshovi daří dnes?

Role pilota Dannyho ve filmu Pearl Harbor katapultovala Joshe Hartnetta mezi špičkové hollywoodské herce. Zajímavostí je, že Josh se této filmové nabídky zprvu lekl. Naštěstí sebral odvahu a hereckou příležitost chytil za pačesy.

FOTO:  Instagram

Jenom rok od natočení Pearl Harboru získal Josh hlavní roli v komedii 40 dnů a 40 nocí. Ve snímku si zahrál mladého Matta, kterého před půl rokem opustila přítelkyně. Na svou bývalou lásku se snaží zapomenout, a to v náručí jiných dívek. Zlomový okamžik přijde v momentě, kdy se jeho ex přítelkyně zasnoubí. Matt se rozhodne, že bude sexuálně abstinovat. Dlouhých 40 dnů a 40 nocí se chce zdržet jakýchkoliv intimností. Jak Matt obstojí? A zvládne udržet své emoce na uzdě? 

FOTO:  Nova.cz

Pro herce Joshe Hartnetta je příznačné, že si úzkostlivě střeží soukromí. Na veřejnosti se objevuje jen zřídka a jména svých dětí tají. Drobné střípky ze svého soukromého života odhaluje na Instagramu, kde sdílí fotky s přítelkyní, herečkou Tamsin Epegerton (29) i snímky z minulosti, a to především z filmu Pearl Harbor. 

 

Podívejte se, jak herec Josh Hartnett vypadá dnes: 

Galerie

 

Na Joshe Hartnetta v komedii 40 dnů a 40 nocí se můžete podívat ve čtvrtek 26. července ve 22:45 na TV Nova anebo v pátek 27. července 2018 v 23:25 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HISTORICI ŠÍLÍ: Pearl Harbor? Plný zásadních chyb! Jak to bylo s bikinami a proč se útok na nemocnici nemohl odehrát?

UTAJENÁ FAKTA Z FILMU Pearl Harbor! Slyšeli jste o nich?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady