CELÉ DÍLY SERIÁLU: Watsonová byla unesena! Dokáže ji Sherlock zachránit? Má jen 48 hodin

CELÉ DÍLY SERIÁLU: Watsonová byla unesena! Dokáže ji Sherlock zachránit? Má jen 48 hodin
Zdroj: oficiální zdroj

Čas utíká. Sherlock má pouhých 48 hodin na splnění požadavků únosců Watsonové a minimální záruky, že ji v případě splnění úkolu znovu uvidí živou a zdravou...

V jednadvacáté epizodě druhé řady seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté Sherlock s Watsonovou hledají mladou ženu, která je už dva dny nezvěstná. Najdou ji v parku mrtvou a poblíž naleznou mrtvolu neznámého mladíka. Je zřejmé, že byla svědkem jeho vraždy a to ji stálo život. Mladík je identifikován jako Zack, zkušební pilot dronů, který pracoval pro vládu. Sherlock s Watsonovou pátrají po jeho minulosti.

Zavražděný muž chtěl pravděpodobně zveřejnit nešťastnou událost, které se zúčastnil, což se někomu nemuselo líbit... V New Yorku se náhle objevuje Sherlockův bratr Mycroft. Watsonové dělá milostné návrhy, které jí nejsou úplně proti srsti. Sherlock si všimne, že se v restauraci u Mycrofta scházejí podezřelí lidé. Watsonová se rozhodne jednoho z nich sledovat...

GalerieVe dvaadvacáté epizodě druhé řady seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté
byla Watsonová unesena a Sherlock je nucen spolupracovat se svým bratrem Mycroftem, aby ji osvobodil. Má na to pouhých 48 hodin. Jejich úkolem je najít bankéře Pierce Normana, který si ve švýcarské bance, kde pracoval, stáhl údaje o nejbohatších klientech a jejich účtech a zmizel. Do případu se zamíchala i Národní bezpečnostní agentura, která Sherlocka sleduje.

Normana bratři naleznou zavražděného. Mrtev už je ale nejméně týden, k úniku dat však došlo před šesti dny. To znamená, že seznam odcizil jeho vrah. Sherlock má tušení, kdo by to mohl být, zůstává však otázkou, za jakých okolností bude ochoten seznam vydat. A mají vůbec únosci v plánu dodržet své slovo a Watsonové neublížit?Mistr dedukce se vydává po stopách zločinců v seriálu „Sherlock Holmes: Jak prosté“ vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou. Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte. Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Sdílet

Nejnovější videa

Články