ŽIVOT V PASTI: Stačí jedna osudová noc a váš život se může obrátit vzhůru nohama

ŽIVOT V PASTI: Stačí jedna osudová noc a váš život se může obrátit vzhůru nohama
Zdroj: TV Nova

Možná si myslíte, že se vás podobný příběh netýká. Možná je ale hranice tenčí, než jste tušili. Ty nejsilnější příběhy píše život sám a seriál Soukromé pasti o nich vypráví. I jedna noc stačí k tomu, aby se váš život obrátil na ruby...

Televizní cyklus Soukromé pasti začala TV Nova natáčet v roce 2008. Příběhy ze života se na televizní obrazovku stále vrací a jejich témata jsou až hrozivě aktuální. V příbězích s hvězdným obsazením se nenásilnou a přitažlivou formou upozorňuje na řadu vztahových úskalí, která mohou ve vteřině změnit a ovlivnit celý život.

FOTO:  TV Nova

Ženská a mužská představa o životě se mnohdy výrazně liší. Fotograf Jakub je na začátku slibné kariéry a miluje Petru. Mladý pár neřeší blízkou budoucnost a plnými doušky si užívá přítomného okamžiku. Mezi ně však vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne žít život po boku Jakuba. Jedna společná noc může mít fatální následky...

FOTO:  TV Nova

Poučit se z chyb ostatních, nabízí cyklus televizních filmů Soukromé pasti. Podívejte se na příběh s názvem Útěk. V hlavních rolích se představí Vojtěch Dyk, Kristýna Podzimková a Barbora Poláková.

 

Jako znělka seriálu byl použit ústřední motiv z filmu Svět podle Prota. Schválně se zkuste zaposlouchat a porovnejte, jak moc se tyto skladby liší.

• Nejvíce ohlasů měl díl s názvem Tatínkova holčička, ve kterém se v hlavních rolích představil Miroslav Etzler a Berenika Kohoutová.

Právě tento díl Soukromých pastí získal v roce 2009 prestižní ocenění na 11. Mezinárodním festivalu televizní tvorby v La Rochelle.

 

Jak milostný trojúhelník dopadne, sledujte v neděli 22. července v 16:05 na TV Nova.

 

 

Dříve závislý na drogách, dnes pomáhá. Hvězda seriálu Přátelé promluvila o svojí léčbě

VIDEO: Mikolas Josef, Yemi a Vojta D. založili nový boyband! Podívejte se na jejich taneční kousek!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady