Film DOKONALÝ TRIK nebyl dokonalý. Všimli jste si těchto chyb?

Film DOKONALÝ TRIK nebyl dokonalý. Všimli jste si těchto chyb?
Zdroj: Oficiální zdroj

V mysteriózním thrilleru si můžete všimnout několika vážných chyb. Co vše slavní tvůrci přehlídli?

Film vás zavede do tajemného Londýna na přelomu 19. a 20. století. Budete svědky příběhu dvou kouzelníků, jejichž rivalita je dovede až k celoživotnímu boji plného posedlosti, závisti a podvodů se smrtelnými následky.

FOTO:  Oficiální zdroj

Za filmem stojí oceňovaný režisér Christopher Nolan, který stojí za snímky jako Počátek, Memento nebo trilogií o Batmanovi. Na scénáři spolupracoval Christopher Nolan se svým bratrem Jonathanem a scénář k filmu psali celých 6 let.

FOTO:  Oficiální zdroj

Ve filmu se objevuje několik chyb. Například ke konci filmu Alfred Borden (Christian Bale) zvedne svou dceru do náručí a na okamžik je v záběru jeho levá ruka, na které má herec všech pět prstů, ač by měl mít pouze tři. Když Angier (Hugh Jackman) navštíví v únoru Nikolu Teslu (David Bowie), je venku zima, se sněhem na zemi. Ovšem po jejich krátkém setkání se vydají na balkon, kde je léto, se zelenými listy na stromech.

FOTO:  Oficiální zdroj

Další problém s počasím můžeme vidět ve scéně, kdy se v baru Alley (Andy Serkis) připojí k Angierimu (Hughu Jackmanovi). Za okny prší, nicméně krátce potom chodí po zasněžené ulici.
 

Ve filmu si objasníte několik klasických iluzí. Například chytání vystřelené kulky nebo mizení holubic (kanárků).
 

Film Dokonalý trik v hlavním rolích s Hugh Jackmanem, Christianem Balem a Scarlett Johansson budete moci vidět už v sobotu ve 20:00 nebo v neděli ve 13:25 na Nova Cinema.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRSNÉ NATÁČENÍ akčního westernu: Herci trpěli, hlavní hvězda se nemohla pořádně najíst!

Nečekané úmrtí, výslech na policii a bláznivé fanynky. Fakta, která se o filmu Láska z pasáže moc neví

Sdílet

Nejnovější videa

Články