TEST POSTŘEHU: Máte dobré oko a najdete za pár vteřin 7 rozdílů na rodinné fotce?

TEST POSTŘEHU: Máte dobré oko a najdete za pár vteřin 7 rozdílů na rodinné fotce?
Zdroj: TV Nova

Pětičlenná rodina Musilů ze sitcomu Helena řeší všechny situace života hlavně s humorem. Nyní se s nimi můžete pobavit i vy. Najdete na jejich společné fotce všech 7 rozdílů?

Český komediální seriál Helena vypráví o životě rodiny Musilů, kterou tvoří máma Helena, táta Dan a jejich tři děti Lucie, Tereza a Marek. Nejsou výjimeční, jen řeší věci už méně obvykle, a to s pořádným nadhledem. Na trable totiž mají jedno účinné řešení – humor. Jak se i u životních problémů zasmát, poradí sitcom Helena každý všední den na Nově.

Zabavte se s nimi přímo nyní a hledejte na dvou na první pohled stejných fotkách sedm ukrytých rozdílů. Máte dobrý postřeh?

FOTO:  TV Nova


FOTO:  TV Nova

 
Řešení: Klára (Martha Issová) a Helena (Sandra Pogodová) se prohodily, bílý pruh nahoře na zdi zmizel, Marka (Jan Maršál) drží další ruka, Lucie (Martina Kavanová) nemá na levé straně kraťas ptáčky, Leoš (Jaroslav Plesl) se mračí, Dan (Leoš Noha) má jinou barvu trička, Marek (Jan Maršál) nemá na levé botě obrázek

 

Helenu můžete sledovat každý všední den od 18:15 na TV Nova. A po odvysílání v TV se na díly můžete podívat na videoportálu NovaPlus ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Štamgasti z kultovního seriálu Hospoda DNES: 20 let je na nich pořádně znát! FOTO

KVÍZ PRO OPRAVDOVÉ FAJNŠMEKRY: Jak dobře znáte seriál Comeback? Zvládnou ho jen ti nejlepší!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady