VIDEO: Moderátor Michal Jančařík oznámil velkou novinku! Na obrazovce bude v nové roli

Moderátor Michal Jančařík se stále zotavuje z operace, kterou podstoupil 19. června. I když má ještě necelé tři týdny rekonvalescence před sebou, od srpna se plánuje vrátit zpět do televize. Čeká ho tam nová výzva!

Je to téměř dvacet let, co se Michal Jančařík poprvé objevil na obrazovkách TV Nova, aby všechny informoval o počasí. Od té doby se toho hodně událo a on kvůli zdravotním problémům musel svoji slibně rozjetou kariéru utnout. Že je bojovník a nevzdává se, dokázal tím, že se i poté, co skončil na invalidním vozíku, se vrátil za moderátorský pult, konkrétně do Sportovních novin.  

FOTO:  TV Nova

Před měsícem ale podstoupil další operaci. To, co by jiného člověka vyčerpalo a položilo, jeho ještě více motivuje v boji o uzdravení. A dokonce oznámil své plány na srpen, v nichž se skrývá i velká novina pro diváky TV Nova. Michal je zpět!

Od srpna se na Michala můžete těšit za moderátorským pultem poledních Televizních novin. „Ohromě se na to těším a doufám, že od srpna to pořádně rozjedeme! Po dvaceti letech opět začínám,“ řekl nadšeně Michal.

FOTO:  TV Nova

I když sám přiznává, že jeho tělo je stále unavené, věří, že bude vše zvládat jajko dřív. Jeho velkou podporou mu jsou i jeho manželka a dcery Julie a Sofie. Vědomí toho, že se může vrátit na Novu, mu prý pomohlo v nejtěžších chvílích.
 

Svůj příběh vypráví Michal Jančařík v šestidílném pořadu nova Stars na Nova Plus ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Moderátor Michal Jančařík oslavil narozeniny po boku nosatého dvojníka

DALŠÍ OPERACE: Moderátor Michal Jančařík přišel o druhou ledvinu

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady