Odtajněno po letech: Velkolepá proměna Ivany Chýlkové v muže krok po kroku! To jste ještě neviděli

Odtajněno po letech: Velkolepá proměna Ivany Chýlkové v muže krok po kroku! To jste ještě neviděli
Zdroj: TV Nova

Ivana Chýlková se v seriálu On je žena! stala mužem, a to doslova. Co všechno musela herečka podstoupit kvůli proměně v opačné pohlaví, to odtajňuje exkluzivní fotogalerie, odkrývá vše.

Komediální seriál On je žena! vypráví o herečce Zině Maxové (Ivana Chýlková), která přestává být v branži žádanou a prochází tak složitým obdobím. Její poslední roli v divadle přeobsadili a dětské představení zrušili úplně. Zina proto žádá svou dceru Eriku (Hana Vágnerová), aby jí sehnala místo v televizi, v níž pracuje. Právě v redakci zpravodajství televize H2O se zrovna vyhlásilo výběrové řízení na pozici moderátora Večerních novin.

FOTO:  TV Nova

Když se o této skutečnosti dozví Zinina nejlepší kamarádka Agáta (Jaroslava Kretschmerová), dostane zdánlivě bláznivý nápad. Zina je sice žena, ovšem s důkladnou přípravou a padnoucím převlekem se může stát rázem mužem a ucházet se o místo snů. Nešťastné herečce se tento nápad ze začátku moc nezdá, později jí ale dojde, že by se přeci jen mohlo jednat o způsob, jak získat solidní práci. Proto se rozhodne do toho jít. Z krásné ženy se tak stane vousatý Zoran Zahálka.

FOTO:  TV Nova

Představitelka Ziny Ivana Chýlková musela kvůli této roli podstoupit opravdu velkolepou proměnu, která rozhodně nebyla jednoduchá. Jak probíhala? Podívejte se na exkluzivní fotografie v galerii:

Galerie

 

Seriál On je žena! sledujte každý víkend na kanále Nova GOLD! Díly si můžete následně přehrát i na videoportálu NovaPlus ZDE!

 Film Chata na prodej můžete sledovat online na Voyo. Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam online na Voyo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Štamgasti z kultovního seriálu Hospoda DNES: 20 let je na nich pořádně znát! FOTO

Jiří Menzel a jeho Donšajni: O Oscara ucházející se snímek nese jistá smutná i milá fakta

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady