• TV Nova
  • BOLESTIVÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY: Nevěra může zasáhnout i do vašeho života

BOLESTIVÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY: Nevěra může zasáhnout i do vašeho života

BOLESTIVÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY: Nevěra může zasáhnout i do vašeho života
Zdroj: TV Nova

Možná si myslíte, že vám se nic podobného nemůže stát. Možná si myslíte, že vás se takový problém vůbec netýká. Možná je ale všechno jinak a hranice je tenčí, než si vůbec myslíte… Ty nejsilnější příběhy píše život sám a Soukromé pasti o nich vypráví, abychom se poučili. Nyní je na řadě nevěra.

Televizní příběhy z cyklu Soukromé pasti začala TV Nova vysílat v roce 2008. Od té doby se příběhy na televizní obrazovky stále vrací a stále mají co říct. Témata jsou totiž až děsivě aktuální. Příběhy s hvězdným obsazením se snaží nenásilnou a přitažlivou formou upozornit na řadu vztahových úskalí.

FOTO:  TV Nova

Hanka s Tondou se poznali v šestnácti, vzali se ve dvaceti a poté měli dítě. Oběma jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal novou kolegyni Emmu, do které se bláznivě zamiloval. Zůstával v práci často déle a s Emmou si užíval vášnivé chvíle. Jeho žena nic netušila, i když její matka neustále vyzvídala, zda je u nich vše v pořádku. Po roce schovávání Emma začala žárlit na Tondovu rodinu, udeřila na něj a on se doma k nevěře přiznal. Zatímco Tonda začal řešit dilema mezi láskou a zodpovědností, Hanka přemýšlela, jak zachránit svůj svět. A Emma si náhle přestala být jistá, zda je Tonda opravdu ten pravý. Situace, která se v životě může stát každému. Jak ji řešit? A může mít konec dobrý? Poučit se z chyb někoho jiného, nabízí cyklus televizních filmů Soukromé pasti. Podívejte se na příběh Tři do páru v hlavních rolích s Janem Budařem a Marthou Issovou.

Jak celý milostný trojúhelník dopadne, sledujte v neděli v 16:25 na TV Nova.

FOTO:  TV NovaMOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Seriál plný tajemství: Utajovaná jména i biblické narážky! Co se dělo v legendární Hospodě?

VELKÁ ANKETA: Který sitcom je vůbec nejlepší? HLASUJTE!

SESTRA V AKCI: O šokující vystoupení v talentové soutěži The Voice se postarala jeptiška! VIDEO

Ženatý se závazky PO 31 LETECH: Dětem už táhne k padesátce! Peggy bez svých obřích vlasů a Al? FOTO 

kuci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady