GRATULUJEME! Moderátor Michal Jančařík oslavil narozeniny po boku nosatého dvojníka

To, co potkalo moderátora TV Nova Michala Jančaříka, si nikdo nepřeje ani v tom nejhorším snu. Před dvěma lety se mu život otočil naruby. Přes to všechno mu úsměv z tváře nemizí a dnes oslavil narozeniny. Jak plánuje svůj den oslavit se podívejte VE VIDEU.

Moderátor Michal Jančařík se narodil 10. července 1975 v Plzni. Vystudoval andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Za sebou má také čtyři ročníky práv. Od roku 1995 začal pracovat jako moderátor a od roku 2000 provází diváky televize Nova počasím.

FOTO:  TV Nova


Ve svém volném čase rád cestoval. Podnikl expedice do Peru, Mexika, Norska, Slovinska, Tanzánie, na Ukrajinu nebo Nový Zéland. Amatérsky si rád zahrál tenis, lyžoval a jezdil na kole. Využil každou chvíli k nějaké činnosti, a to dokazuje i jeho kniha z roku 2013 o cyklistických výletech po Šumavě s názvem Na kole s Michalem Jančaříkem.


Od narození trpí polycystózou ledvin. Před dvěma lety mu ale toto onemocnění zkomplikovalo život. Podstoupil transplantaci ledviny, po které mu praskla oslabená cévka v páteři a on je tak od té doby upoután k invalidnímu vozíku.

FOTO:  TV Nova


Ke svým 40. narozeninám dostal obrovskou sochu, která má představovat jeho dvojníka. „Sedím tu vedle něj, protože dnes je to přesně tři roky, co jsem ho dostal. Je nosatý, po mě,“ dodal s úsměvem Michal. My mu teď můžeme jen popřát mnoho dalších let a hlavně to zdraví! A jak sám Michal řekl: „Teď se chci už jen odrazit ode dna k lepším zítřkům.“


Jeho uzdravení lékaři nepřikládají velkou naději, on ale nepřestává věřit. Lidé také obdivují jeho věčný optimismus a úsměv na tváři. Příběh Michala Jančaříka můžete sledovat v šestidílném pořadu Nova Stars na Nova Plus ZDE.

FOTO:  TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ OPERACE: Moderátor Michal Jančařík přišel o druhou ledvinu

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady