VIDEO: Tohle bude pecka. Asistenční pes Sunny po boku Karla Gotta!

Sunny je ve výcviku už od začátku roku 2017, a tak přišel čas na jeho závěrečné vysvědčení. Jak si vedl? Podívejte se, co všechno už umí!

Stejně tak jako děti ve škole, dostal své vysvědčení po absolvování výcviku i zlatý retrívr Sunny. Má na něm zaznamenané všechny disciplíny, které už by jako asistenční pes měl zvládat. V prvním pololetí měl Sunny čtyři dvojky, problém mu dělala především domácí čistota, přivolání, odložení a podávání. Ve všem vyjmenovaném ale Sunny ve druhém pololetí natolik zlepšil, že měl právem na závěrečném vysvědčení z výcviku samé jedničky.

FOTO:  Instagram


Jak prozradil jeho trenér Radek Fuchsa, Sunny bude už velmi brzy předán jako asistenční pes chlapci s poruchou autistického spektra. Akce proběhne ve velkém stylu a v rámci takzvaného závěrečného předávacího ceremoniálu, který nese název Super den, zazpívá například i Karel Gott, který se tak objeví (nejen) po boku Sunnyho na jednom podiu. V rámci Super dne dojde k oficiálnímu předání asistenčních psů novým majitelům.

FOTO:  TV Nova


A jak bude snídaňové štěně trávit léto? Společnost Helppes jede se svými klienty, jako každý rok, na rekondiční pobyt a Sunny u toho rozhodně nesmí chybět! Trenér Radek také v rozhovoru prozradil malý tip, jak přežít se zvířaty teplé letní počasí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jackie, Máňa, Čenda i Miňonka: Který seriálový pejsek si vás nejvíce získal? HLASUJTE!

VIDEO: Snídaňové štěně Sunny má nový domov. Jak se mu tam daří?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady