DOKONALÝ VÝKON! Holčina šokovala i Aliciu Keys! Poslechněte si ji!

DOKONALÝ VÝKON! Holčina šokovala i Aliciu Keys! Poslechněte si ji!
Zdroj: YouTube.com

V prestižní pěvecké soutěži The Voice USA zazářila mladá dívka, která oslnila i Aliciu Keys. Poslechněte si její HLAS.

Mladá dívka si vybrala píseň  “Can’t Help Falling in Love” od Elvise Presleyho. Mezi těmi, kdo se po prvních tónech otočil, byla slavná zpěvačka Alicia Keys.

Jaclyn Lovey je sedmnáctiletá zpěvačka a skladatelka z Kalifornie. První píseň napsala již ve svých jedenácti letech na rodinném výletu do Nashvillu.


Jako svého "kouče" si Jaclyn vybrala zpěvačku Aliciu Keys. Jako hlavní důvod svého výběru uvedla zpěvaččin duch a energii, kterou má. Jaclyn o Alicie řekla: "Když Alicia mluví, okouzlí vás vším, co říká."

 


Její cesta soutěží byla následně hodně trnitá. V druhé fázi soutěže, která se nazývá souboj byla "ukradena" porotcem Blakem Sheltonem. Její cesta skončila v třetí fázy soutěže nazvané Knockouts. Vypadla tedy těsně před živými koly.


Letos na jaře skončila v USA již čtrnáctá řada této zpěvácké reality show. V rolích ,,koučů" se objevili Adam Levin z Maroon 5, Alicia Keys, Blake Shelton a letošním nováčkem byla vítězka první americké Superstar Kelly Clarkson. Vítězem se nakonec stala Brynn Cartelli z týmu Kelly Clarkson.


Chcete být také hvězdou show The Voice? Do soutěže se přihlaste ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SESTRA V AKCI: O šokující vystoupení v talentové soutěži The Voice se postarala jeptiška! VIDEO

The Voice Česko Slovensko: Pamatujete úchvatné výkony z předchozích řad? Běhá z nich mráz po zádech!

Sdílet

Nejnovější videa

Články