ŽENATÝ SE ZÁVAZKY OTEVŘENĚ: Peggy Bundovou jsem nenáviděla! Představitelka afektované matky promluvila

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY OTEVŘENĚ: Peggy Bundovou jsem nenáviděla! Představitelka afektované matky promluvila
Zdroj: TV Nova

Herečka Katey Sagal po 31 letech řekla, co si myslí o své dnes již kultovní postavě Peggy Bundové ze seriálu Ženatý se závazky.

Sitcom Ženatý se závazky je již navždy spojen s hercem Ed O'Neillem (Al Bunda) a herečkou Katey Sagal (Peggy Bundová). Herečka Katey Sagal se proslavila díky postavě ženy v domácnosti Peggy Bundové. Od  své životní  role se ale nyní distancuje.

FOTO:  TV Nova

V nedávném rozhovoru uvedla, že ženy by neměly být zobrazovány způsobem, který vůči nim vyjadřuje nenávist. K čemuž podle herečky v tomto kultovním seriálu došlo.Od role se nyní distancuje, když uvedla: „Byla jsem jen najatá na to hrát roli. Hrát Peggy Bundovou nemá nic společného s tím, co si myslím já. Byla to jen práce. Já jsem úplně jiná a tu postavu jsem občas upřímně nenáviděla.“

 

V loňském roce také přiznala, že více než 15 let byla závislá na lécích na hubnutí, kokainu i alkoholu. Nyní je provdaná za producenta Kurta Suttera, kterého si vzala v roce 2004 a mají spolu jedno dítě. Za roli Peggy Bundové byla čtyřikrát nominována na Emmy Award.

Galerie


Seriál Ženatý se závazky se v USA vysílal od roku 1987 do roku 1997. Dočkal se celkem 11 sérií a natočeno bylo celkem 262 epizod.
 

Sitcom Ženatý se závazky můžete sledovat od pondělí do pátku na Nova 2.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ženatý se závazky PO 31 LETECH: Dětem už táhne k padesátce! Peggy bez svých obřích vlasů a Al? FOTO

TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?

Sdílet

Nejnovější videa

Články