VIDEO: ´Jsem ztělesněná touha, pohledem na tebe se rouhám.´ To nejlepší z pořadu Rande!

Dnes již legendární pořad Rande, hit 90. let, který uvádělo neméně legendarní duo Slávek Boura a Markéta Mayerová, nabídlo mnohdy pořádnou podívanou. Nebyli jste v něm náhodou taky?

Princip Rande byl jednoduchý. Jedna dívka nebo jeden muž se usadil na trůn, a pak k němu vždy na pár vteřin přiběhl kdosi z davu nápadníků opačného pohlaví. Ideálně jednou větou se měl představit a zároveň dotyčného/dotyčnou přesvědčit, proč si ho má vybrat.

FOTO:  TV Nova

Někdo volil model „Ahoj, jsem Aleš, mám rád fotbal, auta a večeře při svíčkách“. Jiní zase riskovali s klasikou „Vyber si mě a zažiješ, cos ještě nezažil“. No a občas se tam někdo vytasil s průpovídkou typu „Jsem ztělesněná touha, pohledem na tebe se rouhám“.
FOTO:  TV Nova

Pořad Rande běžel v roce 1997 a byl tak populární, že se v něm často ukazovaly i hvězdy – třeba Lunetici nebo Iveta Bartošová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících.
FOTO:  TV Nova

Člověk na pódiu pak říkal buď ano nebo ne a vytvářel tak užší výběr. Dělaly se i speciální díly - seznamka pro XXL singles nebo pro v Česku žijící cizince.

 

Na staré díly pořadu Randě se můžete podívat na NovaPlus ZDE!NEPŘEHLÉDNĚTE
:
Štamgasti z kultovního seriálu Hospoda DNES: 20 let je na nich pořádně znát! FOTO

Poznáváte slavnou herečku opředenou skandály na fotce z dětství? Dnes už tak roztomilá není

VELKÝ NÁVRAT: On je žena! Pamatujete si ještě, kdo je Zoran Zahálka?

Autor: Maci
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady