• TV Nova
  • FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!

FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!

FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!
Zdroj: TV Nova

Původně měla být telefonní operátorkou, ale pak se rozhodla studovat drama na konzervatoři. Poté zahájila úspěšnou kariéru na švýcarských i německých jevištích. A následně zakotvila na dvanáct let u dálniční police. Jak dnes žije Charlotte Schwab alias Anna Engelhardtová z Kobry 11?

Čeští diváci ji znají pouze jako Annu Engelhardtovou ze seriálu Kobra 11. Její umělecké aktivity ale mají mnohem širší záběr a v mládí byla především významnou divadelní herečkou. Narodila se 17. prosince 1952 v Basileji a od dětství ráda chodila do divadla, což ji později přivedlo ke studiu herectví na konzervatoři v Bernu.

FOTO:  TV Nova

Před kamerou stála poprvé v roce 1981, častěji ale začala hrát až v 90. letech. K životní roli se dostala po boku Erdogana Atalaye, s nímž se seznámila v hamburském divadle Thalia Theater. Postavou vrchní komisařky Anny Engelhardtové v seriálu Kobra 11 vstoupila do povědomí diváků v celé Evropě v rámci třetí série a tuto roli hrála dvanáct let. Mezi lety 1996 až 2008 se objevila ve čtrnácti sériích a celkem má na svém kontě 166 odehraných dílů.
FOTO:  TV Nova

Charlotte Schwab byla poprvé provdaná za herce Petera Simonischeka, s nímž má syna Maximiliana, který je taktéž hercem. V roce 1996 se podruhé provdala za německého herce a divadelního režiséra Svena-Erica Bechtolfa, s nímž má syna Hanse.
FOTO:  TV Nova

V Kobře 11 se ještě objevila dvakrát. Poprvé v pilotním díle 20. série, kde Semirovi přišla popřát k 20. výročí u policie, a  podruhé ve čtvrtém díle 21. řady, kde přijíždí už jako zaměstnankyně ministerstva vnitra.
FOTO:  TV Nova

Po konci v Kobře 11 se vrátila ke své životní lásce – k divadlu. Občas si zahraje i ve filmu. Naposledy se objevila ve snímcích Tonio & Julia nebo Brandmal. Uplatnění našla i před mikrofonem a na zvukové nosiče namluvila několik klasických literárních předloh. Ve Vídni se uplatnila jako recitátorka klasických veršů.
FOTO:  TV Nova

Charlotte mimo jiné miluje fotbal, občas ji můžete potkat na stadionu klubu FC Freiburg, ráda lyžuje a plave. Je nadaná i na jazyky. Nebo alespoň kdysi tomu tak bývalo. Hovořila italsky, francouzsky a ovládala i tzv. švýcarskou němčinu. Dnes však přiznává, že plynně se domluví jenom německy. V současnosti žije s rodinou v Hamburku.
FOTO:  TV Nova

Anna Engelhardtová patřila dlouhou dobu mezi neodmyslitelné postavy seriálu.Seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den na Nova Action. Po odvysílání je můžete vidět zdarma na webu Nova Plus.NEPŘEHLÉDNĚTE:
Neuvěříte, jak dnes vypadá Andrea z Kobry 11: Semirova životní láska už není taková kočka! FOTO

UTAJENÉ ZÁKULISÍ KOBRY 11: Náklady šplhají k milionům eur! Kolik aut už v seriálu zničili?

Autor: Maci

Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady