• TV Nova
  • NA ŽIVOT A NA SMRT: Semirovi parťáci to v Kobře 11 nemají jednoduché. Toto jsou jejich osudy!

NA ŽIVOT A NA SMRT: Semirovi parťáci to v Kobře 11 nemají jednoduché. Toto jsou jejich osudy!

NA ŽIVOT A NA SMRT: Semirovi parťáci to v Kobře 11 nemají jednoduché. Toto jsou jejich osudy!
Zdroj: TV Nova

Zábavní, tvrdohlaví, neohrožení, odhodlaní i sexy! Jeden utekl do Hollywoodu, druhý zemřel, třetí jšel hledat svoji matku do Jižní Ameriky. To jsou oni, všichni parťáci nezapomenutelného Semira Gerkhana z akčního seriálu Kobra 11! Pamatujete si, jak dopadli?

1. Frank Stolte (Johannes Brandrup)
V úplně první epizodě seriálu Kobra 11 se vlastně vůbec Semir vůbec neobjevil. Frank Stolte tu měl jiného parťáka, který to ve druhém díle schytal brokovnicí do břicha. Na jeho místo nastoupil právě Semir a musel si Frankovu důvěru postupně získávat. Frank na konci první sezóny odešel od policie z neznámých důvodů a Semir poprvé vyfasoval nového parťáka.

FOTO:  TV Nova

2. André Fux (Mark Keller)

Ve druhé a třetí sezóně se dal Semir dohromady s karatistou Andrém. Na konci třetí sezóny ho jeden ze záporáků prostřelil harpunou, ale André to rozchodil. V seriálu se objevil až po několika letech a svému parťákovi ještě jednou pomohl jako za starých dobrých časů. Jenomže jeho osud nemá šťastného konce. André se drží jen tak tak za ruku Semira ve skalách a  pak si uvědomí, co provedl a jak si zpackal život. Nakonec se sám rozhodne pro smrt a pustí se...
FOTO:  TV Nova

3. Tom Kranich (René Steinke)
Mladý sympaťák, který se Semirem odtáhnul tři sezóny a po kratší přestávce se vrátil na další dvě. Mezi fanoušky seriálu asi nejlepší Gerchánův parťák. Po prvních třech sezónách odešel od policie, ale při hercově návratu do seriálu mu následně scénaristé na konci desáté sezóny připravili mnohem dramatičtější rozloučení. Tom zemřel v Semirově náručí!
FOTO:  TV Nova

4. Jan Richter (Christian Oliver)

Další fešák a oblíbenec u většiny fanoušků a fanynek. Herec se po dvou sezónách rozhodl zkusit kariéru modela přímo v Hollywoodu a dal Kobře 11 košem. Z dálniční policie odešel kvůli přítelkyni, která spáchá sebevraždu, a Jan se rozhodne že odejde do Ameriky. Není známo a neví se ani nic o jeho dalším osudu a životě.
FOTO:  TV Nova

5. Chris Ritter (Gedeon Burkhard)

Poté, co Christian Oliver ze seriálu utekl a po návratu přestalo bavit hrát druhé housle i René Steinkeho, sáhli producenti po trumfovém esu a po bok Semira postavili Gedeona Burkharda alias Komisaře Rexe. Rittera po dvou sezónách ve finální epizodě zastřelil mafiánský boss z vrtulníku, Semir věnoval honbě za pomstou převážnou část další sezóny.
FOTO:  TV Nova

6. Ben Jäger (Tom Beck)
S hercem Tomem Beckem to Erodgan Atalay vydržel vůbec nejdéle - celých šest sezón. Pro mnohé fanoušky je právě tohle ono vysněné duo. Když se Tom Beck rozhodl změnit působiště, byla to pro fandy velká rána. Producenti ho ale nezabili, poslali ho s kytarou dobývat Hollywood. Semir se ze ztráty parťáka nedokázal vzpamatovat a na konci sezóny od policie odešel.
FOTO:  TV Nova

7. Alex Brandt (Vienzenz Kiefer)

Vienzenz Kiefer je další v řadě Semirových parťáků. V posledním díle se Alex dozvěděl, že jeho dlouho pohřešovaná matka je stále naživu. Tak opustil svou práci a odcestoval do Brazílie, aby se s ní setkal.
FOTO:  TV Nova

8. Paul Renner (Daniel Roesner)

Paul Renner je osmým a zatím posledním parťákem Semira Gerkhana. S Gerkhanem pracuje od roku 2015, po odchodu Alexe Brandta. Je bývalý policejní důstojník. Je to nadaný policista s bystrým smyslem pro spravedlnost a srdcem na správném místě. Jak se jeho osud bude vyvíjet dál, je zatím ve hvězdách.
FOTO:  TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!

FOTO: Jak dnes žije představitelka drsné šéfové Engelhardtové? Kobra 11 jí vzala životní lásku!

Autor: Maci

Maci
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady