TAJEMSTVÍ seriálu Helena: Těhotenství, láska k pivu i au pair v USA!

TAJEMSTVÍ seriálu Helena: Těhotenství, láska k pivu i au pair v USA!
Zdroj: Archiv TV Nova

Hvězdně obsazený sitcom Helena z roku 2012 líčí život početné rodiny Musilů. Nyní se na něj můžete opět podívat na obrazovkách televize Nova!

Populární sitcom Helena vypráví o rodině Musilů, kterou tvoří máma Helena, táta Dan a děti Tereza, Lucie a Marek. Helena je cílevědomá žena, která se vzdala své kariéry, aby se mohla naplno věnovat své rodině. O obživu rodiny se tak stará její manžel Dan. Ten pracuje na živnostenský list a dělá to, co se zrovna namane.

FOTO:  Archiv TV Nova

Seriál sleduje nejrůznější radosti i strasti poněkud potrhlé rodiny. I přes překážky, které občas komplikují jejich životy i společné soužití, se však ke všemu povedená rodinka staví s nadhledem a humorem.

Co jste o známém sitcomu dost možná nevěděli?

- Seriál Helena je natočen na motivy amerického seriálu Roseanne.

- V první řadě seriálu ztvárnila Heleninu sestru Kláru Martha Issová. Tu v dalších řadách nahradila herečka Petra Hřebíčková. Martha Issová seriál opustila kvůli svému těhotenství.

FOTO:  Archiv TV Nova

- Přestože je v reálném životě Sandra Pogodová (Helena) bezdětná, má s výchovou dětí bohaté zkušenosti. V minulosti totiž jistou dobu pracovala v USA jako au pair.

- Od prvního castingu se obsazení rodinky úplně změnilo vyjma Leoše Nohy.

- Leoš Noha v jednom z rozhovorů uvedl, že má se svou postavou Dana spoustu společného, a to hlavně lásku k pivu a „gaučing“.

- Seriál má tři série a dohromady 42 dílů. Každý díl má 26 minut. Nejrozdílnější je třetí řada, kde se děj posunul o několik let dopředu oproti původním dílům.

Galerie

Seriál Helena sledujte každý všední den v 18:20 na TV Nova! Po odvysílání v televizi se na díly můžete podívat na NovaPlus ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Co dnes dělají a jak vypadají dětské hvězdy ze sitcomu Helena? Vyrostly a rozhodně se nenudí!

POŘÁDNÁ NÁLOŽ: Původní seriály, zahraniční trháky i populární detektivky. Léto na Nově bude legendární!

Sdílet

Nejnovější videa

Články