2 týdny špičkového tenisu: Skupina Nova připravuje pro fanoušky Wimbledonu exkluzivní doprovodný program!

Jediný tenisový Grand Slam si zaslouží mimořádnou pozornost, kterou mu i letos dopřeje skupina Nova. Prémiové sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 budou vysílat denně od pondělí 2. července přímé přenosy z All-England Clubu!

Obě sportovní stanice Nova Sport budou nepřetržitě monitorovat ty nejzajímavější okamžiky z nejstaršího travnatého Grand Slamu vždy denně od 12:30. Videoportál Voyo pak divákům nabídne pohled na další kurty na 4 speciálních kanálech bez komentáře. Skupina Nova tak bude monitorovat až 6 kurtů najednou. Do wimbledonského programu také jako expertky přispějí tři bývalé vynikající hráčky. Diváci si tak budou moci vychutnat postřehy Petry Cetkovské, Ivety Benešové a Kláry Koukalové, která bude kromě role expertky zastávat také post komentátorky.

FOTO:  Profimedia

Wimbledon je opravdovým tenisovým svátkem, a proto k němu vždy přistupujeme s mimořádnou péčí. Nejslavnější tenisový turnaj bude tématem číslo jedna nejen během vysílání stanic Nova Sport, ale také ve zpravodajství, Snídani s Novou, ale i na našich webech a sociálních sítích. Jsme rádi, že se nám letos podařilo angažovat Petru Cetkovskou, Ivetu Benešovou a Kláru Koukalovou. Diváci také jistě ocení speciální rubriku ve Sportovních novinách „Štěpec na konec“, jejímž hlavním aktérem je bývalý vynikají hráč Radek Štěpánek,“ doplňuje Dušan Mendel, vedoucí sportovního programu skupiny Nova.
FOTO:  Profimedia

Skupina Nova nabídne divákům kromě přímých přenosů také pestrý doprovodný program. Každý den ve 23:10 uvidí na obou stanicích Nova Sport padesátiminutový sestřih toho nejzajímavějšího z daného dne. Originální desetiminutový pořad plný rozhovorů a aktuálních událostí přímo z Londýna přinese „Kraťas Martina Čermáka“, který odvysílá každý den po 22. hodině stanice Nova 2. O ranní přehled se pak postará speciální okénko ve Snídani s Novou, jenž bude vysílat stanice Nova každý všední den od 8:15. Diváci se letos mohou těšit i na předzápasová studia, která jim stanice Nova Sport nabídnou každý všední den od 12:15. Mimořádnou pozornost dostane Wimbledon také na webových stránkách novasport.tv a facebookovém profilu Nova Sport.
FOTO:  Profimedia

Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 2. července bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa. Díky stanicím Nova Sport 1 a 2 a videoportálu Voyo mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Takhle Berdych léčí bolavá záda. Nejlepší je na to moře a dovolená

Berdych opět padá žebříčkem! Tak hluboko neklesl už hodně dlouho
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady