TOP 10: Toto jsou největší filmoví záporáci nového milénia! Souhlasíte s výběrem?

TOP 10: Toto jsou největší filmoví záporáci nového milénia! Souhlasíte s výběrem?
Zdroj: TV Nova

Hrdinové by nebyli takovými hrdiny bez záporáků! Přestože většinou spřádají plány na zničení světa, mají hromady fanoušků. Ale vybrat jednoho padoucha a označit ho za největšího filmového záporáka nového milénia, to není zrovna lehký úkol.

Věčný souboj dobra se zlem vyžaduje nejen hrdiny, ale také jejich protějšky – záporáky. A určitě nám dáte za pravdu, že kvalita mnoha filmů stojí právě na antagonistech. Pokud si chcete připomenout některou z klasik, anebo vás jen zajímá, kdo je tím největším záporákem ze všech, podívejte se na následující seznam!

Harry Waters z gangsterky V Bruggách – Ralph Fiennes si zahrál i Voldemorta, jako naštvaný mafián byl ale daleko děsivější (a vlastně i zábavnější).

FOTO:  TV Nova

Dolores Umbridgeová z Harryho Pottera – Vystřihnout růžovou slečinku, kterou byste z fleku zabili, je umění. A Imelda Staunton ji dotáhla k dokonalosti.
FOTO:  TV Nova

Calvin Candie z Nespoutaného Djanga – Leonardo DiCaprio ve své tarantinovské kreaci sahal po Oscarovi. Zaslouženě!
FOTO:  TV Nova

Nadsmrťas Joe z Šíleného Maxe – Vrcholná role padoušského veterána Hugha Keays-Byrnea.
FOTO:  TV Nova

Bellatrix Lestrangeová
z Harryho Pottera – Po téhle roli už Heleně Bonham Carter nikdo neuvěří, že není cvok. Ano, byla až tak úžasná!
FOTO:  TV Nova

Loki z Thora a Avengers – Marvel má se záporáky docela problém, proti „božskému“ magorovi Toma Hiddlestona se ale nedá říct křivého slova.
FOTO:  TV Nova

Anton Chigurgh z Tahle země není pro starý - Javier Bardem si za svůj chladnokrevný vraždící stroj právem došel pro Oscara.
FOTO:  TV Nova

Hans Landa
z Hanebných panchartů – Nejvýraznější (a zaslouženě oscarová) role Christopha Waltze. Snad se mu ji někdy povede zastínit…
FOTO:  TV Nova

Joker z Temného rytíře – Fenomenální záporácká kreakce Heatha Ledgera nebude nikdy zapomenuta. Už proto, že jí populární herec vlastně obětoval svůj život.
FOTO:  TV Nova

Severus Snape z Harryho Pottera – Ano, kontroverzní volba. Alan Rickman nás ale donutil Snapea nenávidět tak dokonale, že je finální odhalení jen třešničkou na lahodném záporáckém dortu. Ta postava je prostě geniální a zaslouží si zde být!
FOTO:  TV Nova


Čestná zmínka: John Fitzgerald z Revenanta (Tom Hardy), Lord Voldemort z Harryho Pottera (Ralph Fiennes), Kylo Ren ze Star Wars (Adam Driver), Glum z Pána Prstenů (hraje ho více herců)

Vybrat jednoho padoucha a označit ho za největšího filmového záporáka nového milénia není zrovna lehký úkol. Pokaždé se totiž najde někdo, kdo s vámi nebude tak zcela souhlasit. Proto necháváme volbu zcela na vás!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
SMUTNÉ VÝROČÍ: Před 10 lety zemřel čaroděj a kejklíř s temnou duší Heath Ledger. Jeho deník odhalil kruté tajemství


Z TOHO MRAZÍ: Co spojuje Jamese Deana, Heatha Ledgera a Paula Walkera? Je v tom smrt!

LEONARDO, UŽ DOST! Harém svůdníka DiCapria: Jeho ložemi prošlo nesčetně žen a dokonce jedna česká modelka!

                                                                                   Autor: Maci
 
Sdílet

Nejnovější videa

Články