FOTO: Jak vypadá malá Emma ze seriálu Přátelé? Je z ní neuvěřitelná kočka!

FOTO: Jak vypadá malá Emma ze seriálu Přátelé? Je z ní neuvěřitelná kočka!
Zdroj: oficiální zdroj

Pamatujete na malou dceru Rachel a Rosse ze seriálu Přátelé? Podívejte se, jak Emma vyrostla do krásy! Foto najdete uvnitř článku.

Je to patnáct let, kdy padla poslední klapka seriálu Přátelé, ale stále patří mezi nejoblíbenější ve světě. Parta šesti přátel Ros, Rachel, Monika, Chandler a Pheobe baví malý i velký diváky. Přátelé totiž prožívají běžné životní situace, v kterých se může občas najít každý. Čtyři z nich si dokonce mezi sebou najdou životní lásku. Puntičkářka Monika si vezme věčného smolaře Chandlera a zpočátku rozmazlená Rachel se s paleontologem Rossem napříč všemi epizodami stále rozchází a schází. To se jim jednou stalo ostudným a během jediné noci zplodili dceru Emmu.

 

Galerie

Narození Emmy Geller-Green patřilo jednoznačně k těm nejsilnějším momentům v seriálu. Z malého miminka je krásná slečna! Jak vypadá představitelka Emmy dnes?

FOTO:  reddit.com

Roli Emmy hrála dvojčata Noelle a Cali Sheldon a střídala se podle jejich momentální nálady a vyčerpanosti. Stejně tak tomu bylo u dvojčat Olsenových, které se také střídala v jedné roli v seriálu Plný dům. Ani v jednom případě to diváci určitě nepoznali, jelikož jejich podoba je opravdu identická. Dnes jsou z dvojčat krásné teenagerky. Je jim 16 let. Podívejte se na jejich fotku a posuďte sami.

FOTO:  Instagram

Na seriál Přátelé se můžete dívat každý den v několika vysílacích časech. Vysílá ho stanice Nova 2.

FOTO:  Instagram

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FANOUŠCI JÁSAJÍ: Objevil se trailer poutající na film Přátelé

Z toho se vám PROTOČÍ PANENKY: Káva za desítky tisíc! Kolik PŘÁTELÉ utratili za kofeinový nápoj?

Na české premiéře filmu Suburbicon: Temné předměstí se objevila i Phoebe ze seriálu Přátelé! Co ji k účasti vedlo?

Sdílet

Nejnovější videa

Články