Od natáčení Kdopak to mluví 3 uběhlo 25 let. Jak se herci ze známé komedie změnili?

Od natáčení Kdopak to mluví 3 uběhlo 25 let. Jak se herci ze známé komedie změnili?
Zdroj: TV Nova

Od doby natočení třetího dílu rodinné komedie Kdopak to mluví 3 uběhl už nějaký ten pátek. Za tu dobu se hlavní hrdinové dost změnili. Posuďte sami, na kom se čas podepsal více a zároveň si přečtěte pár zajímavostí, které málokdo ví.

James (John Travolta), Molly (Kirstie Alley) a jejich dva potomci. To je základem třetího dílu úspěšného filmu Kdopak to mluví. Děti si usmyslí, že by chtěly psa a díky nátlaku na rodiče se nakonec v domácnosti opravdu objeví dva čtyřnozí mazlíčci. A jako členové této známé rodinky samozřejmě také mluví. Fenka Daphne si potrpí na luxusní oblečky, na rozdíl od jejího psího kolegy Rockse, který žil doposud na ulici.


V linii lidské se mezitím stahují mračna. Molly má podezření, že mezi Jamesem a jeho pohlednou šéfovou je něco víc, než pouze pracovní vztah. I když je v tom James nevinně, vypočítavá šéfka má opravdu nekalé úmysly. Co si pak má Molly myslet, když je James nečekaně odvolán na služební cestu přímo na Vánoce?

Co jste možná nevěděli?

1. John Travolta po natáčení prohlásil, že role Jamese je velmi podobná jeho skutečné osobnosti.

2. Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv.
 

3. Kirstie Alley později přiznala, že se během natáčení zamilovala do Johna Travolty. Nakonec se ale rozhodla zůstat se svým manželem.

4. James (John Travolta) se v jedné ze scén zmíní o bydlení ve městě Engelwood. John Travolta se narodil v Engelwoodu v New Jersey.
 

5. Natáčení probíhalo v Kanadě.
 

6. John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti.
 

7. K námětu celého filmu přivedl Amy Heckerling její manžel, který po narození změněným hlasem napodoboval jejich dítě.

8. Jednu z hlavních postav – Mikeyho daboval Bruce Willis. Za dvoutýdenní práci dostal 4 miliony amerických dolarů a 10 procent ze zisku. To mu ve finále vyneslo dalších 14 a půl milionu, protože film se stal jedním z nejúspěšnějších filmů roku.
 

Jak herci vypadali před pětadvaceti lety si prakticky každý rok připomínáme v sériích Kdopak to mluví.

FOTO:  oficiální zdroj

A takto vypadají hlavní hrdinové dnes:

FOTO:  isifa.com
FOTO:  Profimedia

Rodinnou komedii můžete sledovat 24. června 2018 od 9:50 na Nově a 26. června 2018 od 16:30 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

´Pičák´. Co to je a proč by ho měl každý mít? Ozzák vám to vysvětlí...

Tragická smrt zkomplikovala natáčení filmu Prázdniny pro psa. Tvůrci vymysleli nouzové řešení

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady