TELEVIZE NOVA POMÁHÁ: Hledáme nadace a neziskové organizace, které finančně podpoříme!

Jste neziskovka, nebo nadace, která pomáhá potřebným? Potřebujete finanční podporu, abyste mohli pomáhat dál a více? Právě vás hledá Nadace Nova! V loňském roce takto rozdělila 850 tisíc korun!

Televize Nova by ráda vybrala několik nadací nebo neziskových organizací, které by podpořila. Podívejte se, co musíte udělat, abyste příspěvek získali!

Je to velmi jednoduché! Na stránkách Nadace Nova vyplňte formulář o poskytnutí nadačního příspěvku. Do kategorie Podrobnosti o požadované pomoci napište podrobnosti k vašemu projektu.

 

Důležitou součástí žádostí jsou přílohy:
- výpis z obchodního, nadačního rejstříku
- stanovy sdružení
- oprávnění k zastupování
- zpracovaný rozpočet

FOTO:  TV Nova
 

O výběru rozhodne Správní rada Nadace Nova a výsledky oznámí přímo vybraným nadacím.

 

Příkladem Vám mohou být i jiné projekty TV Nova s neziskovými organizacemi, které zorganizovala i v rámci televizních pořadů Tvoje tvář má známý hlas nebo Mise nový domov.

 

Výzva trvá do 15.6.2018

 

Nadace Nova se zaměřuje na pomoc dětem a mladistvým do 18 let, kteří se ocitli v tíživé životní situaci a potřebují pomoc ke zkvalitnění života. Finanční prostředky budou využity na pomoc konkrétním rodinám a dětem. Nadace Nova se zaměřuje na pomoc ve čtyřech pilířích – zdraví, vzdělání, domov (včetně podpory kultury, sportu a volného času) a humanitární pomoc.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Láska, tragédie i odhodlání: Připomeňte si osudy lidí, kterým Mise nový domov změnila život! VIDEO

VIDEO: Herci, zpěváci i sportovci v Misi nový domov! Které známé osobnosti pomohly rodinám v těžkých životních situacích?

Sdílet

Nejnovější videa

Články