S moderátorkou u moře: Přitažlivé křivky Kristiny Kloubkové teď patří fešákovi, který má v rodině exotické jméno. VIDEO

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková vyrazila se svým přítelem Vaškem na jejich vůbec první společnou dovolenou. Špeh v podobě kamery s nimi nechyběl, musel přeci zjistit všechny podrobnosti o jejich novém vztahu. A že Kristina i jako maminka pětileté dcery Jasmíny vypadá božsky, se už přesvědčte sami. Zamilovaná dvojka vám dá i tipy k tomu, jakými aktivitami okořeňovat vztahy.

Málokdo by řekl, že Kristina Kloubková s přítelem Václavem Kunešem jsou spolu teprve půl roku. Sehraná dvojice se vypravila na svou první společnou dovolenou do sluncem vyhřátého Tuniska. A prvně také bez dětí, které mají oba z předchozích vztahů. K moři vyrazili už na jaře, neboť by společnou letní dovolenou kvůli pracovním povinnostem nestihli. Mezinárodně uznávaný tanečník a choreograf Václav Kuneš bude totiž v létě chystat premiéru představení. Kristina se k moři chystá letos ještě jednou, už s dcerkou Jasmínou. „Určitě pojedu s malou k moři. Teď jsem si udělala dovolenou pro sebe, pro dospělý. A vůbec jsem netušila, že jsou hotely pro dospělý, kam děti nesmí! Jako matky se mě to trochu dotklo, ale na druhou stranu, proč by si dva dospěláci nemohli užít dovolenou ve dvou,“ usmívala se při vyprávění svých pocitů moderátorka Televizních novin.

FOTO:  TV Nova

A jak se Kristina s Vaškem vůbec seznámila a kde? „S Vaškem se známe ze školy, chodil dva roky nade mnou,“ svěřuje se moderátorka a zároveň prozrazuje, že ve společný vztah zpočátku moc nedoufala. Proč? O tom všem už ve sluncem zalité reportáži.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kristina Kloubková předvedla Labutí jezero! Moderátorka šokovala fantastickým tancem! VIDEO

VIDEO: Moderátorka Kristina Kloubková splnila baletní výzvu na jedničku. Její přítel totiž přišel se skvělým nápadem!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady