Baby boom na Nově pokračuje: Další moderátorka oznámila těhotenství!

Baby boom na Nově pokračuje: Další moderátorka oznámila těhotenství!
Zdroj: TV Nova

Na obrazovkách televize Nova ji můžete vídat za moderátorským pultíkem zpravodajských relací, stojí ale také za několika úspěšnými televizními magazíny. Která tvář televize Nova doplní skupinu televizních maminek?

Marcelu Tomčíkovou mohou diváci televize Nova znát jako moderátorku Ranních, Poledních i Odpoledních Televizních novin. Několik let vedla lifestylový televizní magazín Prásk!, který každý čtvrtek přináší ty nejzajímavější kauzy ze světa showbyznysu, podepsaná je také pod Volejte Novu, sobotním pořadem s novinkami ze světa nováckých seriálů.

FOTO:  Josef Seibert


„Zatím jsem nic nepřibrala, takže jsem to mohla dosud skrývat. Občas mi ale bylo dost špatně,“ uvedla moderátorka. „Zatím nevím, jestli to bude holčička, nebo kluk, ale až bude čas, necháme si to říct. Ale je mi to jedno, na prvním místě je zdraví,“ dodala.
 

V červnu 2017 měla vnadná moderátorka velkolepou svatbu na zámku Zbiroh, kde se provdala za Urbana Tomčíka, a ani ne po roce oznámila těhotenství! Marcela Tomčíková je momentálně v pátém měsíci. Gratulujeme!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SVATBA SNŮ: Obřad v kapli a slavnost na zámku! Jak vypadal den D moderátorky TV Nova?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady