• TV Nova
  • Role Bridget Jones stála Renée Zellwegger vztah! Ale zjistila, že to tak vlastně mělo být...

Role Bridget Jones stála Renée Zellwegger vztah! Ale zjistila, že to tak vlastně mělo být...

Role Bridget Jones stála Renée Zellwegger vztah! Ale zjistila, že to tak vlastně mělo být...
Zdroj: oficiální zdroj

Velké role s sebou dost často přináší nejrůznější úskalí. Své o tom ví herečka Renée Zellweger, která kvůli roli Bridget Jonesové musela přibrat 10 kilogramů. A co víc, kvůli kypré postavě se s ní rozešel přítel!

Populární komedie Deník Bridget Jonesové vypráví příběh prostorově výraznější třicátnice Bridget (Renée Zellweger). Ta se již několik let snaží bezúspěšně najít lásku svého života, přičemž všechny její pokusy končí velkými trapasy. Rozhodne se, že si povede deník a bude do něj zapisovat všechny události doprovázející její nešťastný život. Naděje na lásku přichází ve chvíli, kdy začne flirtovat se svým šéfem Danielem Cleaverem (Hugh Grant). Další sbližování na sebe nenechá dlouho čekat, avšak zlom přichází ve chvíli, kde se Bridget dozví, že není jediná, s kým úspěšný krasavec spí...

FOTO:  oficiální zdroj


Co jste o populární komedii dost možná nevěděli?


- Postava Bridget Jonesové pracuje ve vydavatelství. Aby v tomto oboru její představitelka nasbírala potřebné zkušenosti, nechala se v podobné sféře zaměstnat. V té době chodila s hercem Jimem Carrym a měla jeho fotku na svém pracovním stole. Jejím spolupracovníkům, kteří ji nepoznali, to připadalo úchylné a směšné.


- Renée Zellweger musela kvůli roli přibrat 10 kilogramů, kvůli kterým se s ní její tehdejší přítel Jack White rozešel. Záleželo mu pouze na vzhledu, takže asi nebylo o co stát...

- V Německu se film distribuoval pod názvem Bridget Jones - Schokolade zu Frühstück, což v překladu znamená Bridget Jonesová - Čokoláda ke snídani.

- Po skončení natáčení se Renée pustila do drsných diet a tvrdých tréninků. Shodila 20 kilogramů.

FOTO:  oficiální zdroj

- Bridget je vášnivou kuřačkou. Aby nemusela její představitelka kouřit klasické cigarety, kouřila bylinné.

- Renée Zellweger je rodilou Američankou, ale postava Bridget pochází z Velké Británie. Renée tak natrénovala britský přízvuk, se kterým pak mluvila i na place mimo natáčení. Její herečtí kolegové ji s jejím rodným přízvukem slyšeli mluvit až na premiéře filmu a byli z její mluvy značně zaskočeni.

Galerie

Snímek Deník Bridget Jonesové sledujte v sobotu 26. května 2018 ve 20:20 na Nově a poté v repríze v pondělí 28. května 2018 v 18:00 na Nova Cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PODRAZ NA LINDSAY LOHAN: Producenti komedie Můj auťák Brouk zrzavu herečku pěkně vypekli

Problémy na place filmu Maska kvůli naprosto běžné nemoci! Režisér musel obsazení Cameron Diaz hořce litovat

PJ
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady