Street modelky, 3. díl: Před objektivem fotoaparátu ve 41 letech? Profíci zbořili mýtus!

Třetí díl pořadu Street modelky divákům ukáže, že před objektiv fotoaparátu se může postavit žena v jakémkoliv věku. Koho Zorka Hejdová „ulovila“ tentokrát?

Moderátorka Zorka Hejdová měla opravdu štěstí a hned první oslovená dáma na její nabídku kývla. “Ráno jsem si říkala, že budu mít hezkej den a že si to dneska prostě užiju,” přiznala Pavla Micudová v rozhovoru se Zorkou. Jednačtyřicetiletá porodní asistentka si celý tým získala svým optimismem a přístupem.

FOTO:  TV Nova

„Nikdy jsem nic podobného nezažila, tak se na to těším a nechám se hýčkat a jsem moc zvědavá na výsledek,“ svěřila se před začátkem proměny. Kadeřnice z Hair studio Honza Kořínek Anna Vejvodová se snažila pomocí vlasového stylingu zakrýt Pavly vysoké čelo. „Pavla byla otevřená jakékoli změně, nebála se ničeho v žádné části našeho natáčení,“ popsala moderátorka pořadu Zorka Hejdová. I v make-upové části byl tým specialistů docela radikální a ani ve stylingu oblečení se nebál experimentovat. Profesionálové jasně zbořili mýtus, že výrazné barvy jsou pouze pro mladé dívky.
 

Jak proměna dopadla? Na to se můžete podívat ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BONUS ZE 3. DÍLU: jaké barvy líčidel volit pro zralejší ženy?

BONUS ZE 3. DÍLU: Kadeřnice radí! Jak zakrýt vysoké čelo?

BONUS ZE 3. DÍLU: Jak si Pavla focení užila? Úplně ztratila stud!

Sdílet

Nejnovější videa