LÉTO PLNÉ ZÁBAVY: S deskovou hrou Dobyvatel se nebudete nudit ani na okamžik!

LÉTO PLNÉ ZÁBAVY: S deskovou hrou Dobyvatel se nebudete nudit ani na okamžik!
Zdroj: Archiv TV Nova

Strategická vědomostní desková hra Dobyvatel navazuje na stejnojmennou úspěšnou online hru. Nyní je možné ji najít i na pultech vybraných obchodů!

Dobyvatel je vědomostní stolní hra s prvky strategické hry, u které se pobaví celá rodina. Díky správným odpovědím na kvízové otázky nejprve obsazujete a poté dobýváte území na herním plánu. K dispozici jsou dokonce hned dva herní plány – Česká republika a svět.

FOTO:  TV Nova

Připraveno je 1 200 otázek včetně odpovědí. Dle fáze hry (obsazování nebo dobývání) musíte správně odpovídat na tipovací otázky (odpovídáte vždy kladnou číslicí, kdo se trefí, nebo je nejblíž, vyhrává a získává území) nebo otázky s výběrem správné odpovědi (máte na výběr ze čtyř odpovědí A-B-C-D. Odpověděli jste správně? Území je vaše). Velmi napínavá část hry u obou variant je zničení soupeřovy základny. Pokud zvládnete odpovědět správně na otázky, zničíte soupeřovu základnu a zároveň v jediném okamžiku získáte všechna jeho území.

FOTO:  Archiv TV Nova

Otázky čte vždy vybraný hráč. Ostatní odpovídají hozením karty s odpovědí na příslušné místo na stole. Sejdou-li se dvě či tři správné odpovědi nebo dva stejné tipy, vítězí ten rychlejší. Čekají na vás otázky ze zeměpisu, biologie/chemie, umění, matematiky/fyziky, historie, sportu, literatury/mytologie, všeobecného přehledu, životního stylu a zábavy. Hra je určena pro 3 hráče nebo 3 týmy ve věku 12–99 let.

FOTO:  TV Nova

Zakoupením hry získáte 1 000 000 zlatých mincí ZDARMA do online hry Dobyvatel. K dostání na prodejnách Bambule https://www.bambule.cz/dobyvatel a Sparkys https://www.sparkys.cz/ep-line-dobyvatel.
Chcete-li vyzkoušet více variant této kvízovo strategické hry, navštivte web dobyvatel.nova.cz.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady