Zvolte vítěze ankety ANNO 2008

Zvolte vítěze ankety ANNO 2008

V neděli 8. 2. 2009 od 20.00 hod. uvede TV Nova v přímém přenosu předávání prestižních cen ANNO 2008 o nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova. Kdo v jednotlivých kategoriích zvítězí? O tom rozhodněte vy!

Od 2.1.2009 do 25.1.2009 můžete na našich stránkách hlasovat o vítězích ankety ANNO 2008. Pro úspěšné hlasování je nutné, abyste alespoň v jedné kategorii zvolili první, druhé i třetí místo. Od okamžiku, kdy formulář odešlete, ale můžete znovu hlasovat až nazítří. Proto hlasujte pro všechny kategorie, pro které chcete, najednou.

Vaše hlasy jsou platné teprve po úspěšném odeslání formuláře. Každý uživatel může zaslat denně maximálně jeden hlasovací formulář. Pro zobrazení hlasovacího formuláře je nutné, aby byla ve Vašem uživatelském profilu vyplněna všechna požadovaná pole. To, která konkrétní pole nejsou vyplněna a zabraňují tak tomu, aby se Vám formulář zobrazil, by mělo být vypsáno v liště s logem "anno", na jejímž místě se inkriminovaný formulář posléze zobrazí.

Anketní řád ANNO 2008 | Kupón pro zaslání poštou

Pro hlasování musíte být přihlášeni (přihlaste se ZDE). Ve svém profilu musíte mít, pro případ, že byste vyhráli jednu z cen pro hlasující diváky, uvedeno jméno, příjmení a telefonní spojení na Vás. Pokud ve svém uživatelském profilu nemáte vyplněny tyto údaje, doplňte je ZDE. Po dokončení registrace Vám bude nabídnut odkaz, vedoucí zpět k anketě ANNO 2008.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady