Další případ pro SHERLOCKA: Zveřejnění videa zachycující znásilnění dcery!

Další případ pro SHERLOCKA: Zveřejnění videa zachycující znásilnění dcery!
Zdroj: TV Nova

Když otec dostane zprávu, aby zaplatil, nebo se video zachycující znásilnění dcery dostane na veřejnost, nezbývá mu nic jiného, než vyděrači platit. Dokáže mu Sherlock pomoci?

V devatenácté epizodě první série dostanou Holmes a Watsonová zdánlivě obyčejný případ vraždy hlídače při loupežném přepadení. Jsou ukradeny mobilní telefony, což je pro Sherlocka nuda. Telefony je snadné vysledovat a s nimi i pachatele. To by ale nesměla přijít sněhová bouře, která způsobí výpadek proudu v celém městě. Rázem je případ pro Holmese mnohem zajímavější.

Jak sleduje drobečky vedoucí k pachatelům, odkrývá skutečnost, že krádež telefonů byla jen zástěrka pro skrytí skutečného zločinu…

A aby toho nebylo málo, Holmes a Watsonová mají novou spolubydlící.


FOTO:  TV Nova


Ve dvacáté epizodě první série Sherlock dostane nový případ od Alfreda, svého sponzora ve střízlivosti. Alfredova sponzora někdo vydírá s pomocí videa, na kterém je zachyceno brutální znásilnění jeho dcery. Pokud nebude platit, video „unikne“ na veřejnost.

Muž, který dívku na záznamu znásilňuje, sedí ve vězení a vyděrač informuje nešťastného otce, že má pojistku: dalšího člověka, který v případě, že bude vyděrač dopaden, video sám zveřejní. Nezbývá než platit dál.


GalerieSherlock se ale nevzdává a vyděrače vypátrá, zjistí dokonce, že jeho obětí jsou desítky otců. Vyšetřování ale změní směr ve chvíli, kdy je pachatel před Holmesovýma očima zavražděn. Začíná závod s časem, protože jeho komplic může brzy video zveřejnit, navíc je tu onen vrah. Dokáže slovutný detektiv tenhle uzel včas rozplést?Mistr dedukce Sherlock Holmes se vydává po stopách zločinců v seriálu Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema a to hned ve dvou dílech za sebou! Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte! Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co má Sherlock Holmes společného s Bradem Pittem? Nová verze legendárního detektiva vás dostane!

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady