• TV Nova
  • PO 26 LETECH: Herce z komedie Sestra v akci dnes nepoznáte! Kdo z nich zemřel?

PO 26 LETECH: Herce z komedie Sestra v akci dnes nepoznáte! Kdo z nich zemřel?

PO 26 LETECH: Herce z komedie Sestra v akci dnes nepoznáte! Kdo z nich zemřel?
Zdroj: Archiv TV Nova

Kdo byl nejúspěšnější a čí kariéra uvadla? A jak dnes vypadají? Zakřiknutou sestru Marii Robertu byste na ulici stěží poznali, vyzrála v pořádně atraktivní ženu! A sexappeal má i její baculatá kolegyně, která kila shodila a jen září. Podívejte se na fotky.

Matka představená - Maggie Smith

Mnozí ji znají spíše jako profesorku McGonagallovou z kouzelnické ságy o Harry Potterovi. Ve svých 83 letech je stále aktivní a úspěšnou herečkou, byť mimo Potterovskou ságu hraje zejména v menších, nezávislejších projektech. Nelze se jí divit, její kariéra sčítá nespočet velkých snímků a rozsáhlé projekty, jakými kouzelnické filmy beze sporu byly, jsou časově i fyzicky namáhavé, proto si ve svém úctyhodném věku vybírá drobnější projekty. Ty mají na natáčení spíše oddychovou atmosféru. Přesto palec nahoru.

Na fotografii vlevo můžete Maggie vidět jako mladou dívku v její první filmové roli.

FOTO:  TwitterSestra Marie Patrik - Kathy Najimy

Baculatá trhlá jeptiška, kterou ztvárnila Kathy Najimy, se divákům jistojistě vryla do paměti. Herečku samotnou je možné vídat v drobnějších projektech, pravděpodobně jste ji zaznamenali v bláznivé komedii Miliónový závod (2001), kde si opět zahrála po boku Whoopi Goldberg.

Kathy ve svých 61 letech vypadá opravdu báječně, co myslíte? 

FOTO:  Instagram


Eddie Souther - Bill Nunn

Policista, který hlavní hrdinku chránil a ukryl do kláštera, byl ztvárněn sympatickým Billem Nunnem s neuvěřitelně širokým úsměvem. Billa jste mohli vidět i v trilogii filmů Spider-man od režiséra Sama Raimiho, kde zvárnil asistenta věčně rozzuřeného šéfredaktora novin (na snímku vpravo).

Bill Nunn bohužel 24. září 2016 prohrál svůj boj s leukémií ve věku 62 let. 

FOTO:  Twitter


Sestra Marie Roberta - Wendy Makkena

Pro Wendy stále zůstává role Marie Roberty tou zdaleka nejvýraznější. Je však velmi aktivní herečkou a účinkuje v mnoha projektech, byť v drobných rolích.

Podívejte se na fotografii a řekněte: Tipovali byste jí na 59 let?

FOTO:  Twitter


Deloris - Whoopi Goldberg

Whoopi, vlastním jménem Caryn Elaine Johnson, patřila v devadesátých letech mezi tu nejvybranější hollywoodskou hvězdnou smetánku. 

Byť už svého kariérního vrcholu dosáhla, rozhodně se nedá říci, že její herecká dráha je u konce. Stále se objevuje ve velkých filmech ve výraznějších i drobnějších rolích. Navíc se často zmiňuje o možnosti třetí Sestry v akci!

Více zde: Jeptišky ze Sestry v akci si chtěly vystřelit z hotelové služby. Zvolily velmi originální způsob!

FOTO:  facebook


Určitě byste si vybavili mnohé její další role. Zářila v legendárním Duchovi (1990), dokonce i ve Star Trek: Nová generace! V záři reflektorů se pohybuje přes tři dekády.

A teď ruku na srdce. Všimli jste si, že Whoopi nemá obočí? K tomuto tématu se vyjádřila, že prostě nemá ráda jakoukoli formu ochlupení na tváři a tak si svoje obočí již od mládí holí.


FOTO:  facebook

NEPŘEHLÉDNĚTE:


FOTO: Jediná vášnivá noc a hvězdě seriálu Přátelé se narodila dcera! Jak roztomilá Emma vypadá dnes?

POZNÁTE jednu z nejkrásnějších světových hereček na fotkách z dětství? Ona snad nestárne!
Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady