• TV Nova
  • VŠECHNY JSOU KRÁSNÉ! Nový pořad Street modelky oslavuje ženskou krásu. Co vás v něm čeká?

VŠECHNY JSOU KRÁSNÉ! Nový pořad Street modelky oslavuje ženskou krásu. Co vás v něm čeká?

Videoportál Nova Plus připravil zbrusu nový pořad s názvem Street modelky, ve kterém si náhodné kolemjdoucí dívky vyzkouší roli modelek. Co o projektu prozradili jeho tvůrci?

Už 19. dubna přinese videoportál Novaplus.cz další ze svých původních pořadů. Po hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů přichází pořad Street modelky s moderátorkou Snídaně s Novou Zorkou Hejdovou.

FOTO:  Hair studio Honza Kořínek

Tým profesionálů vybere v ulicích hlavního města náhodnou kolemjdoucí a během krátké doby ji nalíčí, učeše a vytvoří styling tak, aby vypadala na finální fotce jako profesionální modelka. „Baví mě pořady, kde se pracuje s lidmi z ulice a můžeme je tak překvapit, vytvořit jim zážitek. Celkově mě baví ta myšlenka, že ukážeme ženám, že můžou vypadat jako modelky. Stačí pár pomocníků a jsou někde úplně jinde,“ říká o pořadu Street modelky Zorka Hejdová.

FOTO:  Hair studio Honza Kořínek

Cílem nového pořadu není účastníky kompletně měnit, ale podtrhnout to, co je na nich zajímavé. Ukázat triky v oblékání, líčení a nafotit profesionální fotografie, aby byl výsledek fantastický. „Street modelky jsou pořad, kde ukazujeme ženám, holkám a dívkám, že vzorům, ke kterým ony vzhlíží nebo těm ženám z titulek časopisů, se můžou velmi snadno přiblížit. Spousta žen se nelíčí, nebo se neumí obléknout tak, aby podtrhly svoje přednosti. I o tom je náš pořad, nejde jen o proměnu, my neděláme z "ošklivek" krásky. Každá žena je hezká a my je učíme, jak na to upozornit, aby se jako modelky opravdu cítily, přestože jimi nejsou,“ dodává moderátorka.

FOTO:  Hair studio Honza Kořínek

Pořad vzniká v externí produkci Honzy Kořínka, který má s podobnými formáty bohaté zkušenosti. „Náš produkční tým je velmi silný a podařilo se nám i do tohoto formátu získat nejlepší profesionály z různých oborů. Street modelky zapadají do našeho konceptu ukazovat Česku, že všechny ženy jsou krásné,“ vysvětluje kadeřník a majitel produkční společnosti Honza Kořínek.

Nový online pořad Street modelky sledujte od 19. dubna každý čtvrtek na Novaplus.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO BUDE ŘEŽBA: Hvězda muzikálu proti mladé herečce! Komu fandíte v dalším Coca-Cola Souboji coverů?

Martin z Robinsona a Coca-Cola Souboje coverů otevřeně: Jak to nyní má s Kate Rezkovou?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady