OZVĚNY MINULOSTI: Dokáže Sherlock Holmes odolat drogám? Mohou mu pomoci v řešení případu!

OZVĚNY MINULOSTI: Dokáže Sherlock Holmes odolat drogám? Mohou mu pomoci v řešení případu!
Zdroj: Twitter

Můžete chtít minulost hodit za hlavu, ale stejně o sobě občas v nějaké formě dá vědět. Tentokrát v podobě starého přítele, který býval Sherlockovým dodavatelem drog. Sherlock zatím úspěšně držel svou mysl i své tělo čisté, dokáže však nyní odolat pokušení?

V patnácté epizodě první série se objeví Sherlockův starý přítel s prosbou o pomoc. Někdo unesl jeho dceru a potřebuje, aby ji Holmes nalezl. Zdá se vám to moc jednoduché? Onen starý přítel byl také Holmesovým drogovým dealerem.

FOTO:  Twitter


Zmizel poté, co své tehdejší dodavatele připravil o značnou sumu peněz. Jenže se zdá, že jeho dodavatelé se tím nedali odradit a krádež si líbit nenechají…

Holmes se rozhodne, že mu pomůže, i když Watsonová nesouhlasí. Vypadá to, že Sherlock v pátrání pokračuje pomalu a jeho bývalý dealer jej podněcuje, aby se vrátil k drogám, protože doufá, že to Holmesovi pomůže vyřešit případ. Odolá svérázný detektiv pokušení?

 

GalerieV šestnácté epizodě první série je detektiv Bell na cestě domů málem zabit. Někdo na něho začne střílet z jedoucího auta a Bellův vůz následně havaruje.

Sherlock při vyšetřování vypátrá, že se jednalo o nezkušeného střelce. Chce projít složky zločinců, které Bell dostal do vězení. Prvním podezřelým je právě propuštěný trestanec, který je záhy zavražděn. Dalším podezřelým je Bellův bratr, který na rozdíl od detektiva žije život na druhé straně práva…


Mistr dedukce Sherlock Holmes se vydává po stopách zločinců v seriálu Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema, a to hned ve dvou dílech za sebou! Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte! Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!
NEPŘEHLÉDNĚTE:


Charakteristická čepice zmizela, včely zůstaly. Jak se liší nová adaptace Sherlocka Holmese od knižní předlohy?

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady