VIDEO: Snídaňové štěně Sunny má nový domov. Jak se mu tam daří?

Snídaňový čtyřnohý kamarád Sunny roste jako z vody, a tak přišel čas opustit pelíšek u svého cvičitele a zamířit do domova k ostatním asistenčním psům. Jak se zabydlel? Našel si už kámoše? Podívejte se na vše v reportáži.

Sunny roste a stává se z něho dospělák, proto musel opustit štěněcí pelíšek u cvičitele a zabydlet se v novém kotci ve výcvikovém centru Helppes, kam se přestěhoval. Kdo si myslí, že snídaňový hrdina změnou strádá, ten se mýlil. O Sunnyho spokojenosti přesvědčí v reportáži i ředitelka centra Zuzana Daušová, která ukáže každý kout areálu, kde si spokojeně lebedí nejen Sunny. Samozřejmě je stále co se učit, a tak je důležitou součástí života tamních čtyřnohých pomocníků výcvikový výběh, kam mohou zamířit i majitelé psů zvenčí a poradit se ohledně jejich výchovy.

FOTO:  TV Nova

Po každém učení by měl přijít odpočinek. A tak je pro pejsky v centru vybudovaná i relaxační místnost, která nyní prochází rekonstrukcí, aby byla ještě lepší. „Bude tam vana na koupání, balóny a taky běhací pás. Pejsci cvičí v krátkých sekcích, takže ten výcvik není náročný fyzicky, spíše psychicky, proto je důležitá určitá dávka relaxace," vysvětluje ředitelka Zuzana Daušová. No to se na to hýčkání podívejme!

FOTO:  TV Nova

Jaké další vymoženosti jsou pejskům k dispozici a našel si Sunny nějaké chlupaté kamarády? Na to už odpoví reportáž.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 VIDEO: Sunny musel podstoupit operaci! Bez ní by se nemohl stát asistenčním psem

VIDEO: Sunnyho první setkání s invalidním vozíkem! Podívejte se, jak reagoval

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady