• TV Nova
  • Gerald Butler ukázal holý zadek Madonně! Mělo to závažný důvod...

Gerald Butler ukázal holý zadek Madonně! Mělo to závažný důvod...

Gerald Butler ukázal holý zadek Madonně! Mělo to závažný důvod...
Zdroj: Archiv TV Nova

Gerald Butler drtil armádu Peršanů v 300: Bitva u Thermopyl jako král Leonidás, ale nakonec jej během natáčení filmu RocknRolla skolila jediná žena. Co Geraldovi provedla samotná Madonna a proč jí ukázal holý zadek? Více v článku.

„Já tohle město vlastním.“ …Vlastnictví se ale londýnskému gangsterovi ze staré školy Lennymu Coleovi (Tom Wilkinson) začíná prodražovat. Přichází sem movitější zahraniční konkurence s plánem na pozemkový podvod. Malý zlodějíček (Gerard Butler) a jeho parťáci si myslí, že mohou hrát na obě strany a dostat se do vyšší ligy. A teď přihoďte chladnokrevně tvrdou účetní (Thandie Newton), rockera, který pro zvýšení prodejů předstírá vlastní smrt, rádoby hudební magnáty (Jeremy Piven, Chris Bridges), ukradený obraz a šílenou čtverylku peněz a svalů – a dostanete snímek RocknRolla - divokou a zábavnou gangsterku, drsnou filmovou řežbu plnou sexu, rváčů a rock'n'rollu od autora a režiséra Guye Ritchieho (Seber prachy a vypadni nebo třeba Podfu(c)k).

FOTO:  Archiv TV Nova


• Postava Uriho, kterou ztvárnil Karel Roden, je pravděpodobně inspirována skutečným ruským businessmanem Romanem Abramovičem. Uri jej připomínám jak svým vzezřením, tak faktem, že pořádá meetingy na fotbalovém stadionu. Abramovič je totiž mimo jiné vlastníkem Chelsea FC.

 

Režisér Guy Ritchie musel improvizovat při natáčení sexuální scény. V den natáčení měl Gerard Butler škaredě zanícený jícen a Thandie Newton se s ním odmítla líbat. Výsledkem je ve filmu velice vtipná montáž natočených záběrů.

 

Christopher Nolan prohlásil, že výkon Toma Hardyho v tomto filmu jej přesvědčil, aby Toma obsadil do svých snímků Počátek (2010) a Temný rytíř povstal (2012).


GalerieGerard Butler dostal během natáčení injekci do zadku od samotné Madonny. Gerardovi, který v době natáčení onemocněl, nabídla žena Guye Ritchiho v dobrém úmyslu injekci s vitamínem B12, po které se mu ale ještě více přitížilo.

 

• Fotbalovým stadionem, v jehož lóži se několikrát setkávají Uri a Lenny, je slavné londýnské Wembley. Během natáčení právě finišovala jeho dlouhá a nákladná rekonstrukce, pár týdnů nato byl slavnostně znovuotevřen.

 

• Aby Toby Kebbel (hrající Johnnyho Quida) docílil toho, že vypadá více jako feťák, držel před natáčením hladovku 7 dní.Divokou gangsterku RocknRolla můžete sledovat v sobotu 7. dubna 2018 od 21:50 na Nova Cinema nebo v repríze v pondělí 9. dubna 2018 od 00:50 na tomtéž kanále.
NEPŘEHLÉDNĚTE:

KOBRA 11 JE ZPĚT: Kultovní seriál je k dispozici od první série na Nova Plus! A Semir u toho od začátku nebyl

Hlavní roli ve snímku Bojovník původně hrál Eminem! Proč jej tvůrci přeobsadili?

Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady