DALŠÍ PŘÍPAD SHERLOCKA: Masový vrah využije těžce nemocnou sestru k útěku

DALŠÍ PŘÍPAD SHERLOCKA: Masový vrah využije těžce nemocnou sestru k útěku
Zdroj: IMDb

Sestře známého sériového vraha selhávají ledviny a její bratr je nejvhodnější dárce. Usvědčený zločinec však nemá v úmyslu sestře pomoci, zneužije situace k útěku při němž povraždí všechny přítomné. Dokáže jej Sherlock dopadnout?

Ve třinácté epizodě první série geniální detektiv čelí následkům svého honu za odplatou. Protože se Sherlock chtěl mstít muži, o kterém byl přesvědčen, že má na svědomí smrt jeho přítelkyně Irene, upadl u policie v nemilost a byl dočasně suspendován. Jen suspendován, neboť objevil, že muž, kterého ze smrti své lásky vinil, na rukou její krev nemá.

 

Protože nyní nemá Holmes nic jiného na práci, věnuje se svému koníčku, kterým jsou konspirační teorie. Rád prochází internetové stránky, které se tomuto fenoménu věnují, a vymýšlí si svoje vlastní, které pak ostatním podsouvá. Jeden z jeho přátel se však dlouho neozval a Sherlock se rozhodne jej navštívit. Najde ho mrtvého, a i přes suspendaci se rozhodne v doprovodu Watsonové přijít celému případu na kloub.

 

Jak Sherlock sleduje stopy, objevuje uskupení nazvané „Rudý tým“. A pátrání po jeho členech Holmese zavede hlouběji do králičí nory, než by vůbec tušil…

FOTO:  IMDb


Ve čtrnácté epizodě první série má usvědčený vrah darovat ledvinu své sestře, neboť není vhodnějšího dárce. Z bezpečnostních důvodů ani není dovoleno sourozencům se před zákrokem setkat. Přísná opatření však pro mazaného vraha nejsou žádnou velkou překážkou, pomocí několika triků zabije chirurgický tým a uprchne.


GalerieHolmes je donucen spolupracovat se specialistkou z FBI, která se zabývá profily sériových vrahů. Ona specialistka ale není jen tak někdo, je také autorkou úspěšné knihy pojednávají právě o onom nebezpečném vrahovi na útěku. Vzhledem k tomu, že něco málo napsala také o Sherlockovi a on ji tak trochu nemůže vystát. Zůstává tedy otázkou, jak taková spolupráce bude vypadat.
Mistr dedukce Sherlock Holmes se vydává po stopách zločinců v seriálu Jak prosté vždy ve čtvrtek od osmi večer na Nova Cinema a to hned ve dvou dílech za sebou! Momentálně běží první série. Pokud vám aktuální díly utekly, nezoufejte! Po odvysílání je celé najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

Co má Sherlock Holmes společného s Bradem Pittem? Nová verze legendárního detektiva vás dostane!

Nesmrtelný detektiv Sherlock Holmes: Podívejte se na nejlepší novodobé adaptace slavného románu

Sdílet

Nejnovější videa

Články