PROKLETÉ NATÁČENÍ. Vznik snímku Vymítač ďábla předcházely strašlivé příhody: Zemřelo 9 lidí!

PROKLETÉ NATÁČENÍ. Vznik snímku Vymítač ďábla předcházely strašlivé příhody: Zemřelo 9 lidí!
Zdroj: oficiální zdroj

Vymítač ďábla je právem označován za jeden z nejděsivějších filmů, jaký byl kdy natočen. Skutečnou hrůzu však zažili i tvůrci hororového snímku. Během natáčení je potkala řada nešťastných příhod!

Dnes již kultovní snímek s názvem Vymítač ďábla vypráví příběh dvanáctileté dívky Regan (Linda Blair), u které se objeví příznaky podivné nemoci. Lékaři jsou bezradní a nikdo nedokáže odhalit příčinu její náhlé změny chování. Nemoc každým dnem sílí, dívka začíná být nebezpečná nejen svému okolí, ale i sama sobě. Reganina matka Chris propadá v zoufalství. Postupně zjišťuje, že její dcera nemusí bojovat s duševní nemocí, nýbrž se samotným ďáblem, který se snaží získat její duši.

FOTO:  oficiální zdroj

Vznik snímku doprovázela spousta záhad a natáčení muselo být několikrát přerušeno. Jednoho dne za podivných okolností shořela replika domu, ve kterém Regan se svou matkou bydlela. Jedinou nedotčenou místností byla právě ložnice posedlé dívky. Během vzniku filmu zemřelo 9 členů štábu. O smrti jednoho z nich se údajně představitelce posedlé Regan zdálo několik týdnů před nešťastnou událostí.

FOTO:  oficiální zdroj

Linda Blair, která ztvárnila Regan, utrpěla ošklivé poranění. Během natáčení scény, ve které leží na posteli, jenž se s ní hýbe, se postel rozlomila. Linda si z placu odnesla pohmožděniny páteře. Mladá herečka navíc během natáčení trpěla na ošklivé noční můry a slýchala podivné hlasy.

FOTO:  oficiální zdroj

Film Vymítač ďábla v době svého uvedení způsobil nevídaný rozruch. Před kinosály, které snímek promítaly, se leckdy stály i stometrové fronty, v nichž byli lidé schopni čekat i několik hodin, aby viděli snímek, o kterém mluvil téměř každý. Paradoxně pak diváci opouštěli projekci dlouho před tím, než film skončil. Byli znechuceni, hrůzou omdlévali, roztřesení utíkali z kinosálů a modlili se. Několik diváků muselo po zhlédnutí filmu dokonce navštívit psychologa.

Galerie

Snímek Vymítač ďábla sledujte v neděli 25. března 2018 ve 22:20 na Nova Cinema.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEMNO A PLÁČ: Skutečně existovala! Znáte příběh prokleté panenky Annabelle?

Michelle Pfeiffer dostala během natáčení filmu Vlk pořádnou facku. Nezasloužila si ji!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady