Speciální vánoční Eso

Již tuto sobotu, 20. prosince 2008 v 9.05 hodin, zařadila televize Nova do vysílání speciální Vánoční hitparádu ESO, v níž vás moderátor Leoš Mareš vezme do klubu Life Café na party se spoustou známých zpěváků, zpěvaček a kapel.

Praha 18. prosince 2008 – Moderátor Leoš Mareš zve všechny příznivce hudební hitparády Eso na vánoční mejdan. Již tuto sobotu, 20. prosince, zavede diváky televize Nova v obvyklou dobu, kdy se vysílá hitparáda Eso, tentokrát to bude v 9.05 hodin, do pražského klubu Life Café. Tam se tento týden konala párty Esa, během níž také vzniklo speciální vánoční vydání tohoto pořadu.

Před všetečným mikrofonem Leoše Mareše se zpovídala a občas také zpívala celá plejáda známých zpěváků, zpěvaček i kapel. Např. Vlasta Horváth prozradí, jakou slavnou historickou postavu si zanedlouho zahraje v Muzikálu Mona Lisa, velmi speciální, dalo by se říct až krutou koledu pošle dětem Igor Timko ze slovenské skupiny No Name, oba protagonisté skupiny Verona představí své partnery a Radoslav „Gipsy" Banga  z kapely Gipsy.cz zarepuje svou nejnovější koledu, kterou složil přímo na místě, v klubovém přítmí plném hluku.

Dozvíme se rovněž, proč je Tomáš Klus smutný, jakou desku chystá hvězda hip hopu Tomáš Pechlák alias DJ Wich, Marek Ztracený se svěří, kdy a proč nenáviděl Leoše Mareše a trio účastníků X Factoru, Jiří Zonyga, Ondřej Ruml a Martina Pártlová vystřihne jen tak, bez hudební podpory, koledu Nesem vám noviny. K mikrofonu se vloudí i Patrik Hezucký, který vyzpovídá údajného syna Honzy Nedvěda a zapózuje s legendou filmu Sněženky a machři Vikim Cabadajem.

Oslavte Vánoce s Leošem Marešem. Hitparáda ESO, sobota 20. prosince 2008 v 9:05 na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady