Gabriela Partyšová slaví dvacet let na obrazovkách. Proslavilo ji její dvojče Rebeka! VIDEO

Gabriela Partyšová oslaví v červnu čtyřicáté narozeniny. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Před kamerami se tudíž objevuje už neuvěřitelných dvacet let. Jaké byly její začátky? Pamatujete si její dvojče Rebeku? To a více už prozrazuje reportáž!

Gábinu Partyšovou zná asi každý český divák. Ještě aby ne, před kamerou se pohybuje už dlouhých dvacet let. Přitom do mediálního světa vstoupila už mnohem dříve. Jako devítiletá holčička se věnovala dabingu a později začala vystupovat v rádiu. V roce 1998 se začala objevovat v televizi Nova v pořadu Prásk!, kde natáčela reportáže se známými osobnostmi. „Mezitím jsem byla ještě v talentové soutěži. Něco jako SuperStar, ale ne tak krásný,“ doplnila moderátorka.

 

V době, kdy začala moderovat hudební pořad Eso, se na obrazovkách poprvé objevila jako její dvojče Rebeka. S tímto nápadem tehdy přišla její kolegyně Lenka Hornová, která jí jednoho dne oznámila „půjdeš tam za svoje dvojče“, a tak se taky stalo. Jako Rebeca působila přes dva roky, z toho rok moderovala pořad TV Nova – Eso, a pod tímto pseudonymem vydala i dvě pěvecká alba. Rebeka měla vymyšlený životopis, vizáž, hlas, a tak častěji a častěji přicházela otázka, zda je to opravdu Gábiny dvojče. „Někdo tomu věřil, někdo nevěřil,“ zavzpomínala moderátorka.

FOTO:  TV Nova

Gábina vypadá na svůj věk neuvěřitelně dobře, ale svět showbusinessu je nekompromisní, proto si musí pravidelně udržovat svoji postavu. Jak na sobě pracuje a co dalšího prozradila už se dozvíte v reportáži!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚTSTVÍ HVĚZD NOVY: Etzler průšvihář, Partyšovou zranil spolužák a Tien z Ordinace stavěla gumové tanky!

Michal Jančařík otevřeně o svém ochrnutí: Prozradil, co je pro něj největší vzpruhou

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady