ARROW: Boj o přežití! Hlavní hrdinové jsou uvězněni a dochází jim vzduch

ARROW: Boj o přežití! Hlavní hrdinové jsou uvězněni a dochází jim vzduch
Zdroj: IMDb

Prometheus lapil Green Arrowa a Felicity do pasti v jejich vlastní skrýši! Exploze ukrytého zařízení vyřadila veškerou elektroniku. Není cesty ven a kyslík pomalu dochází...

Dvacátá epizoda páté série přímo navazuje na konec té předchozí. Adrian Chase alias Prometheus lapil Felicity a Olivera do pasti. Exploze, která je odhodila, totiž nebyla jen tak ledajaká. Šlo o výbuch EMP, elektromagnetickou vlnu, která vyřadila veškerou elektroniku v dosahu. A doupě týmu Arrow je pevnost prošpikovaná elektronikou.

FOTO:  IMDb


Bez energie nemohou ven, ale co je horší, nefunguje ani ventilace, takže nezbývá než šetřit s dechem… A pomoc může přijít až příliš pozdě, protože bez elektroniky nelze ani zavolat pomoc. Pokusy se dostat ven se zdají být marné, Prometheus se pojistil nebezpečnými pastmi. Vždy je o krok napřed. Nebo ne? To by nebyla Felicity, aby nedostala nějaký nápad. Teorie a praxe jsou však dvě odlišné věci, zvlášť když EMP puls poškodil implantát v její páteři. Implantát, díky kterému i přes poškození nervů mohla chodit. 


GalerieOliver se během hledání únikové cesty zraní a silně krvácí. Kyslík dochází. A možná nikdo netuší, co se ve skrýši odehrává… Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!

Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ARROW: Krvavá zrada. Jak vypadá boj na život a na smrt proti nejlepšímu příteli? Podívejte se na video

KONEC maskovaného superhrdiny Arrowa? Je na dně a rozpouští svůj tým!

Sdílet

Nejnovější videa

Články