ARROW: Krvavá zrada. Jak vypadá boj na život a na smrt proti nejlepšímu příteli? Podívejte se na video

ARROW: Krvavá zrada. Jak vypadá boj na život a na smrt proti nejlepšímu příteli? Podívejte se na video
Zdroj: IMDb

Felicity je duší týmu Arrow, teď se ale rozhodne vydat cestou, kvůli které se ocitne na druhé straně barikády. Jak moc je ochotná překročit hranici a jak se k tomu postaví její tým?

Devatenáctá epizoda páté série seriálu Arrow přináší Felicity odhodlanou přejít na druhou stranu (i přes protesty svého týmu) a po boku organizace Helix se postavit tajné službě A.R.G.U.S., která roky s Arrowem a jeho přáteli spolupracovala.

FOTO:  IMDb


Zatímco A.R.G.U.S. je oficiální jednotka bojující proti zločinu (byť sama občas překročí hranici), Helix je hackerská skupina, která má neuvěřitelnou moc a prostředky najít a zničit kohokoli a cokoli. Co Felicity vede ke spolupráci s takovou skupinou? Dle svých slov je odhodlaná udělat cokoli, aby byl Adrian Chase dopaden a postaven před spravedlnost. A Helix jí nabízí možnost, jak Chase najít, ať už je kdekoli na světě.


GalerieTým Arrow ale nemůže být nečinný, a tak Oliver s ostatními členy týmu chce pomoci Argusu, na který Helix chystá nájezd. Mezi útočníky je i Felicity. Jak si tým hrdinů dokáže poradit se svým parťákem na druhé straně barikády? Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!


Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC maskovaného superhrdiny Arrowa? Je na dně a rozpouští svůj tým!

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!
Sdílet

Nejnovější videa

Články