TO JE NÁŘEZ: Stephen Amell se postaví akční legendě Dolphu Lundgrenovi!

TO JE NÁŘEZ: Stephen Amell se postaví akční legendě Dolphu Lundgrenovi!
Zdroj: IMDb

Arrow je v zajetí Promethea a v deliriu z mučení vzpomíná na časy po boku čůenů ruské organizace zvané Bratva. A byly to časy plné temnoty a krve, při nichž se musel dokonce postavit akční legendě!

Sedmnáctá epizoda páté série přináší Olivera Queena v jeho nejtemnější podobě. Adrian Chase alias Prometheus Olivera unesl a mučí jej. Mezitím se skrz flashbacky diváci dovídají, jak Oliver kdysi temnotě propadal a nalhával si, že ji dokáže ovládat.

FOTO:  IMDb


Před návratem do Star City (tehdy ještě Starling City) byl totiž někým jiným, než je dnes. Nebránil se nelidskému mučení a zabíjení, jen aby dosáhl svého. Také můžete konečně vidět, jak se oficiálně stal členem ruské gangsterské operace zvané Bratva (Bratrstvo). Nebyla to snadná cesta, musel se při ní dokonce postavit akční legendě Dolphu Lundgrenovi. Že se jejich střet neobešel bez krve je vám určitě jasné.

GalerieZpátky v současnosti se skrz Oliverovo utrpení snaží Prometheus zjistit nejtemnější tajemství Green Arrowa, které kromě samotného hrdiny nezná živá duše. Dokáže uniknout ze zajetí včas? Podívejte se na tento napínavý díl ZDE!


Seriál Arrow se vysílá každý den po poledni na Nova Action. Momentálně běží již pátá série. Pokud vám aktuální díl utekl, nezoufejte! Po odvysílání ho celý najdete na videoportálu NOVA PLUS!

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Dilema v seriálu Arrow: Oliver už ví, kdo je Prometheus! Proč se mu nemůže postavit?


FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady