• TV Nova
  • ZE ZÁKULISÍ: Výčet zranění z natáčení seriálu Arrow je neskutečně dlouhý!

ZE ZÁKULISÍ: Výčet zranění z natáčení seriálu Arrow je neskutečně dlouhý!

ZE ZÁKULISÍ: Výčet zranění z natáčení seriálu Arrow je neskutečně dlouhý!

Seriál Arrow je plný akčních scén, kaskaderských kousků a bezpočtu bitek. Tvůrci se snaží o co nejrealističtější provedení, není tedy žádným překvapením, že herci sem tam nějaký šrám utrží. Podívejte se na náš výběr!

Málokdo si uvědomuje, že herci ze seriálu Arrow dostávají výprask na denní bázi. Díky akci a mnohdy zběsilému tempu si rozhodně tenhle seriál můžete připsat na seznam těch, které od herců vyžadují skvělou kondici. Protože právě herci, a zejména ti z Arrow, často trpí pro své umění. Kdyby neriskovali zranění, akce v seriálu by rozhodně nepůsobila tak realisticky.

FOTO:  TV NovaPohmožděná ruka Stephena Amella

Při natáčení bojové scény, kdy Arrow čelí skupině protivníků, choreografie vyžadovala, aby schytal kopanec do ruky. Patrně jediný způsob, jak tento úkon zachytit realisticky, je... opravdu schytat silný kopanec do ruky. Takže z natáčení Stephen odcházel s fešáckým otiskem podrážky.


Kaskadér musel podstoupit přestavbu obličeje

Náhodný člen týmu kaskadérů odváděl svou (decentně rizikovou) práci. Když před kamerou zaútočil na Stephena Amella, ten jej tvrdě udeřil do obličeje. A to celkem nešťastně, jaký že byl výsledek? Zbrusu nový přeražený nos.

Amell později prohlásil, že mu poté šéf kaskadérů seriálu Arrow, J. J. Makaro, řekl: „Pokud jsi jednu nenapálil kaskadérovi přímo do obličeje, nejsi doopravdy jedním z nás.“ Stephen pak ještě dodal, že se rozhodně jednalo pouze o nehodu a že se kaskadérovi u piva omluvil.Willa Holland si poranila levou nohu.

Willa, která hraje Theu Queenovou, v rozhovoru poznamenala, jak je úžasné, že může stále nosit boty na podpatcích i přes to, že si léčí propíchnutou nohu. Během natáčení se jí totiž podařilo stoupnout na hřebík, který jí téměř prošel chodidlem. Vybavilo se někomu Sám doma? Prostě „au“.
Stephen Amell si přivodil „tajemné“ zranění.

Během diskuze o četných zraněních na place jeden z režisérů seriálu prohlásil, že je jedno zranění, které by Stephen zřejmě raději nezmiňoval a které si přivodil během natáčení zakázaného kaskadérského kousku. Zakázaného proto, že kvůli rizikům bylo rozhodnuto, aby jej raději provedl kaskadér, nicméně Stephen se zastoupit nenechal. Bohužel žádné podrobnosti nebyly uvedeny, ale všichni si můžete domyslet, že to asi úplně nevyšlo.Willa Holland si poranila pravou nohu.

Willa zřejmě má fakt pech. Během jedné z akčních scén si solidně narazila patu. A ano, bylo to zhuba v době, kdy měla poraněnou i levou nohu.Stephenovi Amellovi otekl sval na předloktí.

Stephen se během jedné ze scén silně udeřil do ruky a předloktí mu pak opravdu líbezně nateklo.Fotku můžete vidět zde: FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!Seriál Arrow se vysílá každý den na Nova Action. Momentálně běží již črtvtá série.NEPŘEHLÉDNĚTE:


NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!


PROKLETÉ NATÁČENÍ Osamělého jezdce: Několik členů štábu přišlo o život, málem zemřel i Johnny Depp!Autor: Kir

Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady