• TV Nova
  • FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

FOTO: Opravdu je tohle možné? Nechutné zranění představitele seriálového Arrowa vám nedá spát!

Seriál Arrow si získal mnoho fanoušků i díky realistické akci. Herci často riskují zranění a představitel titulní role není výjimkou. Podívejte se, co se mu během natáčení stalo!

Stephen Amell si získal srdce mnoha fanoušků jako představitel Olivera Queena, miliardáře, který nese odkaz Robina Hooda. Po nocích se v zelené kápi s lukem a šípy prohání po ulicích Star City jako Green Arrow.

Pečlivě trénuje, aby si udržel muskulaturu a mnoho cviků, které znáte ze seriálu, vychází právě z jeho vlastního tréninku. Tvůrci dokonce před lety na jednom komiksovém festivalu prohlásili, že když se řešilo obsazení, Stephen jim poslal video ze svého cvičení. Když jej viděli, divili se, co všechno dokáže a bylo jasno, že Amell bude Arrow.

Stephen Amell drtivou většinu svých kaskadérských kousků v seriálu provádí sám, bez dubléra, takže se nějakým následkům nevyhne. Jedním z nich je solidně oteklý sval na předloktí.


FOTO:  Twitter


Na svém Twitterovém se účtu pochlubil dokonce fotografií. Během natáčení se do ruky udeřil tak silně, že jeho předloktí tak trochu oteklo a vypadalo jako vodní meloun.Seriál Arrow se vysílá každý den na Nova Action. Momentálně běží již črtvtá série.NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ ZAČÁTKY: Než se Arrow stal superhrdinou, předcvičoval aerobik pro ženy!


TOP 8 zajímavostí o seriálu ARROW! Tohle jste tušili?


Autor: Kir
Kir
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady